Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 października 2014, 12:00

Namaluj redakcję GOLa i wygraj mikro wieżę Philips!

Razem z CDP.pl zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w nowym konkursie graficznym dotyczącym Audiokomiksów! Do wygrania mikro wieża Philips!

Namaluj redakcję GOLa i wygraj mikro wieżę Philips! - ilustracja #1

Wraz z CDP.pl mamy zaszczyt zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursie dotyczącym audiokomiksów dostępnych w sieci sklepów Biedronka. W ramach nagrody głównej przygotowaliśmy dla Was mikro wieżę Philips DCM1170! Dodatkowo dla pozostałych zwycięzców przygotowaliśmy słuchawki AKG K511 oraz zestawy audiokomiksów w tym:

  • Wiedźmin: Coś się kończy, coś się zaczyna;
  • Thorgal: Zdradzona Czarodziejka
  • Thorgal: Wyspa Wśród Lodów;
  • Funky Koval.

Nagrody powędrują do uczestników, którzy urzekną nas swoim pomysłem i kreatywnością. Zasady są proste. Na specjalnie dedykowanej konkursowi stronie znajdującej się pod adresem audiokomiksy.gry-online.pl przygotowaliśmy dla Was galerię zdjęć. Każde z nich przedstawia redakcję w ucharakteryzowanych pozach z poszczególnych komiksów. Waszym zadaniem jest przygotowanie prac graficznych na podstawie zdjęć, oczywiście w klimacie odpowiedniego albumu. Do Waszego wyboru oddaliśmy trzy serie, a są to: Thorgal, The Walking Dead oraz Kajko i Kokosz. Swoją pracę należy umieścić w poście pod stroną konkursową. Ilustracje przyjmujemy do dnia 9 listopada włącznie. Pamiętajcie także, że w zabawie uczestniczyć mogą tylko osoby pełnoletnie. Dodatkowo, koniecznie uzupełnijcie wszystkie dane osobowe oraz wyraźcie zgodę na ich przetwarzanie w profilu moje.gry-online.pl. Po pozostałe informacje oraz szczegółowy regulamin zapraszamy na stronę konkursową.

Serdecznie zapraszamy oraz życzymy powodzenia!