Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 października 2014, 12:00

Namaluj redakcję GOLa i wygraj mikro wieżę Philips!

Razem z CDP.pl zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w nowym konkursie graficznym dotyczącym Audiokomiksów! Do wygrania mikro wieża Philips!

Namaluj redakcję GOLa i wygraj mikro wieżę Philips! - ilustracja #1

Wraz z CDP.pl mamy zaszczyt zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursie dotyczącym audiokomiksów dostępnych w sieci sklepów Biedronka. W ramach nagrody głównej przygotowaliśmy dla Was mikro wieżę Philips DCM1170! Dodatkowo dla pozostałych zwycięzców przygotowaliśmy słuchawki AKG K511 oraz zestawy audiokomiksów w tym:

  • Wiedźmin: Coś się kończy, coś się zaczyna;
  • Thorgal: Zdradzona Czarodziejka
  • Thorgal: Wyspa Wśród Lodów;
  • Funky Koval.

Nagrody powędrują do uczestników, którzy urzekną nas swoim pomysłem i kreatywnością. Zasady są proste. Na specjalnie dedykowanej konkursowi stronie znajdującej się pod adresem audiokomiksy.gry-online.pl przygotowaliśmy dla Was galerię zdjęć. Każde z nich przedstawia redakcję w ucharakteryzowanych pozach z poszczególnych komiksów. Waszym zadaniem jest przygotowanie prac graficznych na podstawie zdjęć, oczywiście w klimacie odpowiedniego albumu. Do Waszego wyboru oddaliśmy trzy serie, a są to: Thorgal, The Walking Dead oraz Kajko i Kokosz. Swoją pracę należy umieścić w poście pod stroną konkursową. Ilustracje przyjmujemy do dnia 9 listopada włącznie. Pamiętajcie także, że w zabawie uczestniczyć mogą tylko osoby pełnoletnie. Dodatkowo, koniecznie uzupełnijcie wszystkie dane osobowe oraz wyraźcie zgodę na ich przetwarzanie w profilu moje.gry-online.pl. Po pozostałe informacje oraz szczegółowy regulamin zapraszamy na stronę konkursową.

Serdecznie zapraszamy oraz życzymy powodzenia!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.