Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Infernum Press Release" 27 kwietnia 2012, 15:04

Brick-Force - Faza VIP Open Beta wystartuje jeszcze dzisiaj

Klient gry Brick-Force będzie dostępny do pobrania za darmo na oficjalnej stronie, http://www.brick-force.com.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Dzisiaj nastąpi uruchomienie fazy Open Beta gry Brick-Force – sandboksowego shootera opartego na modelu free-to-play. Wszyscy gracze, którzy zarejestrowali się do trybu Open Beta oraz wszyscy zaproszeni przez nich znajomi, otrzymają natychmiastowy dostęp do gry. Co więcej, każdy z zarejestrowanych graczy otrzyma unikatowy kod, pozwalający na zaproszenie dowolnej liczby znajomych do trybu VIP Open Beta.

Klient gry Brick-Force będzie dostępny do pobrania za darmo na oficjalnej stronie, http://www.brick-force.com. Najnowsza aktualizacja klienta wprowadza szerokie zmiany, takie jak nowe możliwości w trybie sandbox, poprawa balansu gry oraz nowy, zlokalizowany dubbing w każdej z aż sześciu wersji językowych! Dodatkowo, pojawiło się kilka nowych przedmiotów dostępnych do kupienia czy to za wirtualną walutę w grze, czy za realne pieniądze.

Graczy z pewnością ucieszy wiadomość, że już niedługo, podczas trwania fazy Open Beta, zostanie wprowadzony przeglądarkowy klient gry, dwa nowe tryby walki oraz całkowicie odświeżony interfejs.

Kanapowe szaleństwo!

W udostępnionym dzisiaj filmie, firma Infernum zaprezentowała kilka spośród najlepszych map stworzonych w fazie Closed Beta i jednocześnie podziękowała społeczności graczy za wytężoną pracę. Oby uczcić tryb Open Beta, rosnąca z godziny na godzinę społeczność została poproszona o puszczenie wodzy fantazji i wgrywanie wyjątkowych filmów do serwisu YouTube. Autor najbardziej „lubionego” filmu otrzyma prawdziwie unikatową nagrodę główną – imponującą kanapę gracza w stylu retro, specjalnie zaprojektowaną przez firmę Infernum!

Buduj, dziel się i graj!

Brick-Force to wyjątkowy sandboksowy shooter, który pozwoli graczom tworzyć mapy o jakich zawsze marzyli! Każdy ze stworzonych światów może zostać łatwo udostępniony całej społeczności i posłużyć za pole szalonej bitwy z innymi graczami lub sterowanymi przez komputer botami. Ta pełna humoru gra została stworzona w oparciu o silnik Unity 3D i będzie dostępna bezpośrednio z poziomu przeglądarki. Skierowany do kreatywnych graczy tryb „sandbox” będzie dostępny za pośrednictwem sieci społecznościowych oraz urządzeń przenośnych, takich jak smartfony i tablety. Gra Brick-Force powstaje przy współpracy koreańskiego producenta gier EXE Games i Infernum. Faza Open Beta rozpoczęła się 27 kwietnia. Oficjalna premiera pełnej wersji odbędzie się jeszcze tego lata.