Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiMMOWWW
Okładka Brick-Force (WWW)

Brick-Force WWW

Brick-Force jest interesującym połączeniem budowania plansz znanego z Minecrafta i pierwszoosobowej strzelanki. Tytuł został stworzony przez niemiecką firmę Infernum oraz koreańskie studio deweloperskie EXE Games. Gra korzysta z modelu free to play.

Akcji | FPP | zagraj za darmo

WWW
Okładka Brick-Force (WWW)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

13lipca2012

Brick-Force to produkcja wykorzystująca silnik Unity 3D i składająca się z dwóch trybów rozgrywki. Pierwszy z nich jest bardzo podobny do tego, co miliony graczy znają z Minecrafta. Za pomocą pojedynczych „cegiełek” możemy stworzyć praktycznie dowolną planszę. Rodzajów budulca jest sporo. Gracze mają do dyspozycji m.in. zwykłe ściany, roślinność, szkło, a nawet działka strzelnicze. Warto zaznaczyć, że nowe areny możemy budować zarówno na portalach społecznościowych, jak i za pomocą smartfonów oraz tabletów.

Stworzonymi planszami możemy dzielić się z innymi użytkownikami, a następnie rozgrywać na nich multiplayerowe potyczki, co stanowi drugi etap zabawy. Walki wyglądają tak, jak w klasycznej strzelance pierwszoosobowej i przywodzą na myśl rodzaj zabawy znany chociażby z Counter-Strike’a. Arsenał oddany do użytku graczy składa się m.in. z pistoletów, karabinów maszynowych i snajperskich, granatów oraz wspomnianych już wieżyczek strzelniczych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 7,7 / 10 na podstawie 118 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.5 / 10 na podstawie 68 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Brick-Force

12+

Wystartowała gra Brick-Force – strzelanka inspirowana Minecraftem
Wystartowała gra Brick-Force – strzelanka inspirowana Minecraftem

wiadomość13 lipca 2012

Wystartowała gra Brick-Force, czyli strzelanka free-to-play inspirowana między innymi Minecraftem. Produkcja ciesząca się sporym zainteresowaniem graczy jest dostępna w wersji do ściągnięcia oraz w przeglądarce.

Zapowiedziano Brick-Force – połączenie Minecrafta i pierwszoosobowej strzelanki

wiadomość21 grudnia 2011

Niemiecka firma Infernum zapowiedziała, że tworzy grę Brick-Force, w której gracze mogą tworzyć plansze jak w Minecrafcie, a następnie brać udział w wieloosobowych potyczkach na zbudowanych przez siebie arenach.