Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 sierpnia 2013, 09:19

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Bound By Flame trafi na PlayStation 4. Nowe screeny

Bound By Flame – RPG akcji od studia Spiders – trafi na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa 360 i PC. Premiera tytułu planowana jest na początek 2014 roku. Przy tej okazji twórcy zaprezentowali pierwszą garść screenów z gry.

Gracze sami wybiorą płeć i wygląd głównego bohatera

Bound By Flame – aktualne dane
  1. Gatunek: RPG akcji
  2. Producent: Spiders (Faery: Legends of Avalon)
  3. Platformy: PC, X360, PS3, PS4
  4. Premiera: początek 2014 roku

Studio Spiders (Faery: Legends of Avalon) ujawniło kolejną platformę sprzętową swojej nadchodzącej produkcji. Bound By Flame, zapowiedziane do tej pory na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3, trafi również na PlayStation 4. Gra z gatunku RPG akcji ukaże się nie, jak planowano pierwotnie, pod koniec bieżącego roku, ale na początku 2014.

Przypominamy, że w Bound By Flame pokierujemy poczynaniami najemnika opętanego przez demona ognia. Zaoferuje on gospodarzowi piekielne moce w zamian za kolejne fragmenty jego (lub jej) duszy. Bohater będzie musiał zdecydować czy poświęcić swoje człowieczeństwo na rzecz rozwoju magii ognia, czy też odrzucić pokusę i kształtować heroiczne talenty wojownika. Trzecią ścieżką rozwoju ma być skrytobójstwo. Wraz z przechodzeniem na „ciemną stronę Mocy” zmieni się wygląd głównej postaci, a niektóre rozdziały historii potoczą się nieco inaczej. Wpłynie to również na relacje bohatera z towarzyszami. Więcej na temat gry znajdziecie w naszej Encyklopedii.

Twórcy zapowiadają bogaty bestiariusz, w skład którego wejdą m.in. cieniste smoki, licze, lodowe potwory, nieumarli i bagienne bestie. Kilka kreatur zaprezentowano na nowych screenach z gry, które możecie podziwiać poniżej:

Nieumarli nie zawsze muszą mieć niecałe dwa metry wzrostu

Ogniem czy mieczem?

Smoki i RPG akcji to ostatnio częsta kombinacja