Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 marca 2021, 12:10

Borderlands - obsadzono rolę psychola Kriega

Do obsady ekranizacji Borderlands dołączy Florian Munteanu, czyli aktor znany z Viktora Drago w Creed 2. Zagra on Kriega.

Jak dowiedział się serwis The Hollywood Reporter, do obsady filmowej adaptacji cyklu Borderlands dołączy Florian Munteanu, czyli rumuński aktor znany głównie z roli Viktora Drago w filmie Creed II. Negocjacje z producentami są obecnie finalizowane i wkrótce ten angaż powinien zostać ogłoszony oficjalnie.

Muntenau wcieli się w Kriega, który pełnić będzie rolę obrońcy maniakalnej ekspertki od materiałów wybuchowych, znanej jako Tiny Tina. Warto tutaj przypomnieć, że w zeszłym tygodniu ogłoszono, że drugą z tych postaci zagra Ariana Greenblatt.

Florian Munteanu dołączy do obsady, w której roi się od znanych nazwisk. W filmowym Borderlands zobaczymy m.in. Kevina Harta w roli Rolanda, Cate Blanchett jako Lilith oraz Jamie Lee Curtis, która zagra Tannis.

Krieg zadebiutował jako grywalna postać klasy Psychol w dodatku do Borderlands 2 oraz pojawił się jako NPC w Borderlands 3. Znany jest m.in. z tego, że ma duże problemy z prawidłowym wysławianiem się, co zostało ukazane w zabawnym krótkometrażowym filmiku A Meat Bicycle Built For Two, będącym częścią kampanii marketingowej drugiej części serii.

Zdjęcia do ekranizacji Borderlands ruszą w połowie przyszłego miesiąca na Węgrzech. Film wyreżyseruje Eli Roth, a za najnowszą wersję scenariusza odpowiada Craig Mazin, który pracuje również nad serialową adaptacją The Last of Us dla stacji HBO.

  1. Recenzja gry Borderlands 3 – w kosmosie bez zmian
  2. Borderlands 3 - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona serii