Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 sierpnia 2018, 11:24

autor: ElMundo

Błyskawicznie oferty promocyjne powrócą na Steam?

Wiele wskazuje na to, że doczekamy się powrotu bardzo lubianych przez graczy błyskawicznych ofert stosowanych niegdyś podczas wyprzedaży w serwisie Steam.

Już wkrótce do Steam powinny wrócić błyskawiczne oferty wyprzedażowe. - Błyskawicznie oferty promocyjne powrócą na Steam? - wiadomość - 2018-08-05
Już wkrótce do Steam powinny wrócić błyskawiczne oferty wyprzedażowe.

Błyskawiczne oferty bez wątpienia były jedną z najmocniejszych stron wyprzedaży organizowanych przez Valve i serwis Steam. Deweloperzy mogli obniżyć ceny swoich tytułów na kilka czy kilkanaście godzin lub jeden dzień, a zazwyczaj wiązało się to z wyższą przeceną, aniżeli w przypadku standardowych ofert, dostępnych przez cały okres trwania akcji promocyjnej. Ostatnie błyskawiczne wyprzedaże mogliśmy jednak obserwować podczas Steam Summer Sale w 2016 roku, ale Valve najwyraźniej zamierza powrócić do tej idei.

Jak donosi Tyler McVicker, czyli autor popularnego kanału Valve News Network, krótkoterminowe przeceny powrócą i to być może już podczas kolejnej dużej wyprzedaży, która zapewne wystartuje już jesienią. Co więcej, zarówno deweloperzy, jak i wydawcy mają otrzymać możliwość wyboru, jak długo potrwają takie oferty – wśród dostępnych opcji znajdziemy 6,8,10 lub 12 godzin. Ponadto, nowe okazje miałyby się pojawiać dosłownie co godzinę.

Nie da się ukryć, że powrót tego rozwiązania z pewnością zostanie przywitany z otwartymi rękoma przez graczy. Dla wielu osób wielkie wyprzedaże Steam kończyły się wraz z dniem ich startu, bowiem w trakcie kolejnych dni nie można było liczyć na ciekawe i bardziej atrakcyjne z finansowego punktu widzenia oferty. Teraz może się to zmienić, co pozwoli na przyciągnięcie uwagi użytkowników Steam przez kolejne kilkanaście dni. To dobra wiadomość i miejmy nadzieję, że Valve wprowadzi błyskawiczne oferty już podczas najbliższej wyprzedaży.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.