Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2022, 09:10

autor: Patryk Michaś

Blizzard świętuje 10-lecie Diablo 3 podwójnymi nagrodami

Minęło już 10 lat od premiery Diablo 3. Twórcy postanowili podziękować graczom, wprowadzając podwójne nagrody. To jednak nie wszystko.

Źródło grafiki powyżej: Battlenet

Premiera Diablo 3 odbyła się w maju 2012 roku. Z okazji 10-lecia powstania gry Blizzard postanowił wyrazić swoją wdzięczność, wprowadzając podwojone nagrody, a także dodając na stałe powracający tryb gry.

Podwojenie nagród

Pierwsze z wprowadzonych zmian dotyczą liczby nagród oraz Skarbów Horadrimów. Za unicestwienie najbardziej poszukiwanych demonów w Sanktuarium otrzymamy podwójną nagrodę. Taki stan rzeczy utrzyma się do końca 26. sezonu.

Ponadto twórcy obiecują, że za ukończenie wszystkich pięciu zleceń w danym akcie otrzymamy podwójną liczbę Skarbów Horadrimów. Ostateczna suma podyktowana będzie wybranym poziomem trudności.

Oznacza to sporą szansę na zdobycie niezbędnych i legendarnych przedmiotów. Warto również wspomnieć o tym, że częstotliwość wypadania elementów pozostanie bez zmian.

Blizzard świętuje 10-lecie Diablo 3 podwójnymi nagrodami - ilustracja #1
Mapa z Diablo 3 przedstawiająca poszukiwane demony.

Powracający Koszmar

Deweloperzy ze studia Blizzard postanowili także na stałe wprowadzić do gry tryb Powracający Koszmar. Dla przypomnienia – wyzwanie polega na walce z coraz silniejszymi przeciwnikami. Aby się z nimi zmierzyć, musimy zdobyć Skamieniały Krzyk, transmutować go w Kostce Kanaiego, a następnie wejść do portalu.

10-lecie Diablo 3

Premiera Diablo 3 odbyła się 15 maja 2012 roku, co oznacza, że dziesiąte urodziny przypadają w nadchodzącą niedzielę. Mimo upływu czasu gra trzyma się nieźle, a nefalemowie nadal wyrażają chęć, by przebywać w Sanktuarium i mierzyć się z wyzwaniami, którymi twórcy nieustannie próbują zaskakiwać.

A Wy czego życzycie deweloperom? Osobiście pragnę jak najszybszej premiery Diablo IV.