Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 stycznia 2022, 20:49

Blizzard stworzy survival osadzony w nowym uniwersum

Ogłoszenie o pracę zdradza, że Blizzard tworzy niezapowiedzianą jeszcze produkcję AAA należącą do nowej marki. Opublikowano również grafikę koncepcyjną tytułu.

Blizzard pracuje nad niezapowiedzianą jeszcze produkcją AAA należącą do nowej marki. Na ten moment nie wiadomo za wiele na temat tego tytułu. Wiadomo jedynie, że będzie to survival, który ukaże się na PC oraz bliżej nieokreślonych konsolach.

Informacje te pochodzą z ogłoszenia o pracę zamieszczonego zostało na oficjalnej stronie Activision Blizzard. Nie ma tam zbyt wiele konkretów, więc trudno określić, na jakim etapie znajduje się produkcja. Jedyne, co twórcy powiedzieli o projekcie, to:

Blizzard rozpoczyna kolejną misję. Wyruszamy w podróż do zupełnie nowego uniwersum, w którym znajduje się gra survivalowa na PC i konsole. Jest to miejsce pełne niepoznanych jeszcze bohaterów, nieopowiedzianych historii i przygód, których nie przeżyliśmy. To szeroki zakres możliwości, czekający na odkrycie.

Dodatkowo na koncie Blizzarda na Twitterze pojawiła się również grafika koncepcyjna powiązana z ową grą. Ukazuje ona wojowniczkę z toporem, przebywającą w ruinach w lesie. Może to sugerować, że tytuł będzie osadzony w klimatach fantasy. Na więcej informacji na temat produkcji przyjdzie nam zapewne jeszcze długo poczekać.

Blizzard stworzy survival osadzony w nowym uniwersum - ilustracja #1
Źródło: https://twitter.com/Blizzard_Ent/status/1486038723468795906
  1. Blizzard – strona oficjalna