Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2013, 12:04

autor: Góral

Blizzard rekrutuje do zespołu pracującego nad MMO nowej generacji, czyli kolejne plotki o grze Titan

Na Gamasutrze firma Blizzard zamieściła ogłoszenie, mające na celu wyłonić pracownika, który trafi do zespołu odpowiedzialnego za nowe MMO. Na myśl nasuwa się tylko jedna gra - Titan.

O tym, że firma Blizzard pracuje nad nową grą MMO wiemy od dawna. Do sieci co jakiś czas trafiają nowe informacje na temat tej produkcji, którą roboczo ochrzczono mianem Titan. Ogłoszenie o pracę zamieszczone na Gamasutrze ponownie ożywia ten temat, gdyż firma poszukuje producenta do zespołu tworzącego grę MMO nowej generacji. Przyszły pracownik musi posiadać przynajmniej 3-letnie doświadczenie i minimum jeden tytuł klasy AAA na koncie.

Blizzard Entertainment – jeden z najpopularniejszych deweloperów gier wideo. - Blizzard rekrutuje do zespołu pracującego nad MMO nowej generacji, czyli kolejne plotki o grze Titan - wiadomość - 2013-03-15
Blizzard Entertainment – jeden z najpopularniejszych deweloperów gier wideo.

Obecnie wiemy jedynie o tym, że Blizzard pracuje nad StarCraft II: Legacy of Void, Diablo III dla konsol PlayStation 3 i 4, a także grą Blizzard All-Stars. Oprócz tych tytułów ujawniono jeszcze Titan, którego deweloping idzie pełną parą. Z racji, że tylko ostatni z wymienionych projektów należy do gatunku MMO, można śmiało stwierdzić, że ogłoszenie o pracę dotyczy właśnie tego tytułu. Ewentualnie ma to coś wspólnego z niezapowiedzianym projektem, którego poznamy 22 marca. Jednak w jego przypadku studio zarzeka się, że nie chodzi o żadne MMO, więc...

Niestety do oferty nie zakradły się żadne detale na temat gry. Standardowo wymagane jest spore doświadczenie, komunikatywność, umiejętności, itd. O samej produkcji nie ma praktycznie ani słowa, oprócz wzmianki, że posada dotyczy stanowiska w zespole odpowiadającym za MMO nowej generacji. Akurat to twierdzenie może oznaczać, że finalny produkt trafi także na nowe konsole, jednak nie mamy i zapewne prędko nie otrzymamy takowego potwierdzenia.

Titan to nowa gra MMO od firmy Blizzard. Projekt został ujawniony kilka lat temu, jednak do tej pory nie podzielono się żadnymi szczegółami na jego temat. Po sieci krążą plotki, że produkcja być może zostanie oparta na modelu biznesowym free-to-play i będzie „żyć” wspólnie z World of Warcraft.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.