Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 marca 2013, 12:15

autor: Sarge

Blizzard pracuje już nad grą StarCraft II: Legacy of the Void

Na kilka dni przed premierą gry StarCraft II: Heart of the Swarm studio Blizzard potwierdziło, że pracuje już nad StarCraft II: Legacy of the Void. Jest to trzeci rozdział trylogii rozpoczętej przez StarCraft II: Wings of Liberty w 2010 roku.

Dustin Browder ze studia Blizzard potwierdził, że deweloper pracuje już nad grą StarCraft II: Legacy of Void. Jest to trzeci, a zarazem ostatni epizod strategii czasu rzeczywistego StarCraft II.

Browder ujawnił, że rozpoczęto prace nad historią, scenariuszem i misjami do trybu dla jednego gracza w StarCraft II: Legacy of Void. Dowiedzieliśmy się również, że w tej chwili grę przygotowuje ponad 80 pracowników Blizzarda zajmujących się dewelopingiem oraz setki testerów i osób odpowiedzialnych za scenki przerywnikowe, a także inne elementy nadchodzącej produkcji.

Do premiery gry StarCraft II: Legacy of the Void pozostało jeszcze dużo czasu - Blizzard pracuje już nad grą StarCraft II: Legacy of the Void - wiadomość - 2013-03-08
Do premiery gry StarCraft II: Legacy of the Void pozostało jeszcze dużo czasu

Jest to dobra wiadomość dla fanów marki, aczkolwiek nie jest też żadnym zaskoczeniem. Studio Blizzard zakończyło bowiem prace nad drugim epizodem, czyli StarCraft II: Heart of the Swarm (premiera 12 marca na PC). Nic więc dziwnego, że w przygotowaniu jest ostatni rozdział StarCrafta II. Na jego debiut poczekamy jeszcze długo (data wydania nie jest znana).

StarCraft II: Legacy of the Void to trzeci rozdział trylogii rozpoczętej przez StarCraft II: Wings of Liberty w 2010 roku. Każda z trzech gier skupia się na przedstawieniu kampanii jednej ze stron konfliktu. W przypadku StarCraft II: Legacy of the Void poznamy losy rasy Protossów. Zmiany zajdą także w trybie multiplayer, ale na więcej szczegółów na temat nadchodzącej produkcji musimy jeszcze poczekać.