Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 kwietnia 2012, 12:32

autor: sathorn

Blizzard planuje imprezy premierowe towarzyszące debiutowi Diablo III

Firma Blizzard, producent gry Diablo III, postanowiła z okazji premiery swojego najnowszego tytułu zorganizować nocne imprezy w wielu punktach sprzedaży. Nie zapomniano również o Polsce.

Premiera kolejnej produkcji firmy Blizzard coraz bliżej. Z tej okazji producent postanowił zorganizować szereg imprez premierowych na całym świecie, w tym m.in. w Polsce.

Blizzard planuje imprezy premierowe towarzyszące debiutowi Diablo III - ilustracja #1

W nocy z 14 na 15 maja 2012 roku w głównych miastach kontynentu najbardziej zagorzali fani firmy Blizzard i serii Diablo będą mieli okazję wziąć udział w nocnej premierze Diablo III. Firma obiecuje, że nie będzie to zwyczajne stanie w kolejce, a wydarzenie naprawdę warte uwagi.

Przed rozpoczęciem sprzedaży o północy zgromadzeni gracze przeżyją niesamowity, pełen niespodzianek wieczór, podczas którego rozdawać będziemy różne gadżety i organizować liczne konkursy z nagrodami ufundowanymi przez naszych partnerów. Dodatkowo na miejscu każdej z imprez pojawią się członkowie zespołu twórców Diablo III, którzy spotkają się z graczami i będą podpisywać egzemplarze gry.

Według informacji dostępnych na stronie dewelopera, premierę gry w Polsce uświetnią:

  • Russel Brower – dyrektor ds. udźwiękowienia
  • Chris Thunig – dyrektor ds. sekwencji filmowych

Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 21:00, 14 maja 2012 roku. Polska edycja odbędzie się w salonie Empik umiejscowionym w warszawskich Złotych Tarasach.

Gra Diablo III zostanie wydana na komputery osobiste w dwóch wersjach. Edycja standardowa kosztować będzie 199,99zł, natomiast w cenie 349,99zł dostaniemy „kolekcjonerkę”, która ma zawierać szereg dodatków, m.in. 208-stronnicowy artbook, a także pamięć USB 4GB w kształcie Kamienia Dusz wraz z podstawką w formie czaszki Diablo.