Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 28 lutego 2020, 12:50

Black Desert Online za darmo na Steamie

Na Steamie można zdobyć za darmo egzemplarz gry Black Desert Online, czyli MMORPG-a stworzonego przez studio Pearl Abyss. Promocja potrwa do 2 marca do godziny 16:00 czasu polskiego lub do wyczerpania zapasów.

W SKRÓCIE
  1. Na platformie Steam można zdobyć za darmo egzemplarz standardowej edycji Black Desert Online.
  2. Promocja potrwa do poniedziałku 2 marca do godziny 16:00 lub do wyczerpania zapasów.
  3. Trwa również promocja na inne wydania tytułu.

Łowcy darmowych gier i miłośnicy produkcji typu MMORPG mogą już grzać swoje łącza. Na Steamie można bezpłatnie otrzymać egzemplarz Black Desert Online. Aby to zrobić, należy wejść na stronę podlinkowaną poniżej, zalogować się na swoje konto na platformie firmy Valve, kliknąć przycisk „Dodaj do konta” i uruchomić tytuł co najmniej raz. Promocja potrwa do 2 marca do godziny 16:00 czasu polskiego bądź do wyczerpania zapasów. Uwaga! Zdobyta w ten sposób produkcja nie będzie generowała kart kolekcjonerskich Steam. Miejcie również na uwadze fakt, że tytuł nie posiada polskiej wersji językowej.

  1. Black Desert Online na platformie Steam
Świat Black Desert Online zaprasza do eksploracji… - Black Desert Online za darmo na Steamie - wiadomość - 2020-02-28
Świat Black Desert Online zaprasza do eksploracji…

Koreańskie studio Pearl Abyss i firma Kakao Games Europe zdecydowały się na udostępnienie za darmo na Steamie podstawowej, pozbawionej jakichkolwiek bonusów wersji Black Desert Online. Jeśli Was one interesują, to obecnie na platformie firmy Valve można kupić inne edycje tego MMORPG-a po obniżonych cenach. Na Traveler's Package trzeba wydać 47,99 złotych, a na Explorer's Package 79,99 złotych. Oferta także będzie ważna do 2 marca.

… którą przeszkodzić będzie próbowała niebezpieczna fauna. - Black Desert Online za darmo na Steamie - wiadomość - 2020-02-28
… którą przeszkodzić będzie próbowała niebezpieczna fauna.

Black Desert Online ukazało się na PC pod koniec 2014 roku. W ubiegłym roku tytuł zadebiutował także na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Od początku istnienia produkcja, przy której pracował między innymi Dae-Il Kim, weteran branży i twórca między innymi RYL Online oraz Continent of Ninth, wyróżniała się od innych przedstawicieli gatunku bardzo atrakcyjną oprawą graficzną, która przez lata była dodatkowo ulepszana.

Mimo przeszło pięciu lat na karku, Black Desert Online wciąż radzi sobie całkiem nieźle. Według danych serwisu Steamcharts, w minionych trzydziestu dniach na samym tylko Steamie w tytule bawiło się średnio 14 605 osób.

Warto zaznaczyć, że to nie pierwsza akcja, podczas której można było zdobyć egzemplarz Black Desert Online zupełnie za darmo. Poprzednia miała miejsce w listopadzie ubiegłego roku w ramach promocji mobilnej wersji tytułu. Wówczas rozdawano jednak nie tylko wersję na PC, ale również na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

  1. Oficjalna strona gry Black Desert Online
  2. Recenzja gry Black Desert Online – Najpiękniejsze MMO na rynku
  3. Black Desert Online – poradnik do gry

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej