Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 stycznia 2012, 12:08

BioWare pokazuje zwiastun o nadchodzących dodatkach do Star Wars: The Old Republic

Twórcy Star Wars: The Old Republic opublikowali zwiastun prezentujący przyszłe dodatki do gry. Wśród nich znajdą się nowe operacje i areny PvP oraz system Legacy, który najwyraźniej pozwoli odblokować ciekawe funkcje.

BioWare pokazuje zwiastun o nadchodzących dodatkach do Star Wars: The Old Republic - ilustracja #1

Firma BioWare opublikowała film, w którym zaprezentowano przyszłe dodatki do gry Star Wars: The Old Republic. Twórcy wymienili nowe strefy PvP (Warzones) oraz instancje PvE (Flashpoints). Wspomniano również o systemie Legacy, pozwalającym połączyć posiadane postacie w rodzinę i w ten sposób zdobywać różne dodatki.

W zwiastunie, który możecie zobaczyć powyżej, James Ohlen, jeden z producentów, przypomina, że nad grą pracuje pełnoprawna ekipa deweloperska. Ohlen rozpoczął od krótkiego omówienia dodatku Rise of the Rakghouls, którego pierwszy epizod zadebiutował parę dni temu. Druga odsłona rozszerzenia pojawi się najprawdopodobniej w pierwszym kwartale tego roku.

BioWare zamierza poświęcić sporo uwagi rywalizacji między graczami – pokazano zajawkę nowej areny typu Warzone. Gra zostanie wzbogacona o rankingi, dzięki którym porównamy wyniki z innymi uczestnikami zabawy. Autorzy pracują też nad rozbudowaniem funkcji gildyjnych – pojawią się gildyjne banki. W przyszłości będziemy mogli też manipulować ustawieniami interfejsu, np. zmieniać rozmiar paneli i przesuwać je w dowolne miejsca.

Wspomniany system Legacy to ciekawy sposób na zachęcenie graczy do tworzenia wielu postaci. Każdego kolejnego herosa będzie można przypisać do drzewka rodzinnego. W ten sposób wszystkie postacie z danej grupy pozyskają bonusy, na które wspólnie zapracują. Co ciekawe, we fragmencie filmu o tym rozwiązaniu pojawia się wojownik Sith (klasa dostępna tylko po stronie Imperium) rasy Miraluka (dostępnej tylko dla Republiki). Sugeruje to, że za pomocą systemu „dziedzictwa” będziemy mogli odblokować dodatkowe możliwości w zakresie kreowania nowych herosów (plotki o takiej funkcji pojawiały się w ubiegłym roku).