Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2018, 22:31

autor: Krzysztof "Movis" Sobiepan

Beyond Good & Evil 2 - zwiastun z Jade i gameplay

Na konferencji Ubisoftu nie mogło zabraknąć Beyond Good & Evil 2. Autorzy gry zaprezentowali efektowny trailer przedstawiający bohaterów oraz krótki fragment rozgrywki z wersji pre-alpha.

Jade powraca. - Beyond Good & Evil 2 - zwiastun z Jade i gameplay - wiadomość - 2018-06-11
Jade powraca.

Na konferencji firmy Ubisoft, tuż po rozpoczynającym prezentację numerze tanecznym, uwagę widzów zajęło długo oczekiwane Beyond Good & Evil 2. O grze nadal nie wiemy zbyt dużo, ale francuscy twórcy zaprezentowali bardzo efektowy zwiastun fabularny z… Jade?

Po materiale scenę zabrali designerzy Ubi. Po kolei przedstawili praktycznie wszystkie ważniejsze postaci z załogi statku Gada, w tym powracającą z jedynki Jade i Pey'ja, znaną z poprzednich trailerów Shani, która w międzyczasie przejęła dowodzenie na statku. Co ciekawe Jade wydaje się tu pełnić rolę nemezis (otoczoną wianuszkiem DomZ) naszych bohaterów, co dodatkowo podkręca atmosferę trailera.

Niestety demo będzie prezentowane jedynie za zamkniętymi drzwiami, ale autorzy podzielili się krótkim materiałem z pre-alfy (powyżej). Obiecują też możliwość gry samemu oraz w kooperacji w świecie bez ekranów ładowania (co wynikało już z wcześniejszych doniesień).

Co więcej, na oficjalnym kanale Ubisoftu niedługo po prezentacji pojawił się kolejny materiał, na którym autorzy z Ubisoft Montpellier scena po scenie i klatka po klatce opowiadają, co się na nim znajduje:

Na koniec ogłoszono zaś współpracę z HitRECord – kooperacyjną platformą twórczą założoną przez Josepha Gordona-Levitta. Dzięki niej chętni artyści będą mogli dołożyć swoją cegiełkę do zawartości BG&E2.