Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 grudnia 2019, 14:10

autor: AlexB

Beyond a Steel Sky z premierą w 2020 roku i darmowy weekend z Goat of Duty - wieści

Dziś piszemy o terminie premiery przygodówki Beyond a Steel Sky oraz darmowym weekendzie z humorystyczną sieciową strzelanką Goat of Duty. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Termin premiery Beyond a Steel Sky

Na Beyond a Steel Sky musimy poczekać minimum do przyszłego roku. - Beyond a Steel Sky z premierą w 2020 roku i darmowy weekend z Goat of Duty - wieści - wiadomość - 2019-12-06
Na Beyond a Steel Sky musimy poczekać minimum do przyszłego roku.

Beyond a Steel Sky, czyli sequel kultowej przygodówki point-and-click Beneath a Steel Sky z 1994 roku, znajduje się w produkcji już od wielu lat. Początkowo zakładano, że tytuł zadebiutuje pod koniec 2019 roku. Niestety, prace nad nim się przedłużają i brytyjskie studio Revolution Software podjęło decyzję o ustanowieniu terminu premiery na PC, iOS oraz nieokreślonych jeszcze konsolach na 2020 rok. Dokładniejsza data debiutu nie jest na razie znana (via PC Gamer).

Czy warto czekać na Beyond a Steel Sky? Dla fanów pierwszej części odpowiedź na to pytanie jest oczywista. Pozostałych może natomiast zainteresować specjalny system zaimplementowany w grze. Chodzi o tzw. Virtual Theatre, dzięki któremu bohaterowie niezależni faktycznie „żyją” w świecie przedstawionym, zamiast czekać w określonym miejscu aż gracz zdecyduje się z nimi porozmawiać. Więcej na ten temat, wraz z filmami z rozgrywki, znajdziecie w tym miejscu.

Tak czy inaczej, jeśli do tej pory nie mieliście okazji do zapoznania się z oryginałem, to jest on dostępny za darmo w serwisie GOG.com. Niestety, nie posiada on oficjalnej polskiej wersji językowej.

Darmowy weekend z Goat of Duty

Macie ochotę na szaloną zabawę z kozami w roli głównej? Jeśli tak, to studio 34BigThings i firma Raiser Games przygotowały dla Was miłą niespodziankę. Na platformie Steam wystartował darmowy weekend z grą Goat of Duty – dynamiczną strzelanką nastawioną na tryb sieciowy, inspirowaną takimi hitami, jak Quake i Unreal Tournament, która wyróżnia się tym, że gracze wcielają się w sympatyczne rogate zwierzęta. Tytuł będzie można bezpłatnie sprawdzić do niedzieli 8 grudnia, do godziny 19:00 czasu polskiego.

Aby wziąć udział w darmowym weekendzie z Goat of Duty, musicie wejść na oficjalną kartę produktu na Steamie i kliknąć przycisk Zagraj. Tytuł na dwa dni zostanie przypisany do naszego konta.

Na platformie firmy Valve rozpoczęła się również promocja na Goat of Duty. Do 15 grudnia produkcję można zakupić za 25,75 złotych. Jak zwykle wszystkie postępy poczynione podczas darmowego weekendu zostaną przeniesione do pełnej wersji.

Ostatnia aktualizacja: 2019-12-06

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.