Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lutego 2019, 17:40

Bethesda może szykować kolejną grę z uniwersum Fallouta

W sklepie internetowym Amazon pojawiła się tajemnicza produkcja firmy Bethesda Softworks. Powiązany z nią tymczasowy zwiastun może wskazywać, że chodzi o grę z uniwersum Fallouta.

Solidny remaster „trójki” lub New Vegas mógłby choć częściowo oczyścić splamioną fatalnym odbiorem Fallouta 76 reputację Bethesdy. - Bethesda może szykować kolejną grę z uniwersum Fallouta - wiadomość - 2019-02-25
Solidny remaster „trójki” lub New Vegas mógłby choć częściowo oczyścić splamioną fatalnym odbiorem Fallouta 76 reputację Bethesdy.

Wydawałoby się, że po spektakularnej passie związanych z Falloutem 76 wpadek nikt w siedzibie firmy Bethesda Softworks nie spieszyłby się szczególnie z wypuszczaniem kolejnej produkcji osadzonej w popularnym postapokalipstycznym uniwersum. Tymczasem może się okazać, że następna gra z tego cyklu jest zdecydowanie bliżej, niż komukolwiek się wydawało. Użytkownik Twittera Wario64 zauważył, że w sklepie internetowym Amazon pojawił się (i zniknął, ale w internecie nic nie ginie) następny tytuł autorstwa Bethesdy, na razie oznaczony nazwą zastępczą. Spekulacje na temat związków tajemniczej produkcji z Falloutem rodzi natomiast fakt, że z produktem zostało powiązane zamieszczone w poniższym wpisie wideo.

Podobnie wyglądające liczniki i ekrany w grach z tego postapokaliptycznego cyklu oglądaliśmy regularnie, stąd też podejrzenia, że Bethesda szykuje dla nas kolejną jego odsłonę. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że ledwie kilka miesięcy temu zadebiutował Fallout 76, raczej wątpliwe wydaje się, by była to pełnoprawna kontynuacja. Możliwe natomiast, że firma postanowiła wypuścić remaster trzeciej części lub New Vegas. Równie dobrze może się jednak okazać, że tajemniczy tytuł nie ma nic wspólnego z uwielbianym cyklem. Na razie wiemy o nim jedynie tyle, że zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One i ma trafić na sklepowe półki do końca bieżącego roku.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy Bethesda Softworks