Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2015, 11:07

autor: Góral

Beta Star Wars: Battlefront przedłużona o jeden dzień

Studio DICE postanowiło przedłużyć o jeden dzień beta testy gry Star Wars: Battlefront. Deweloper chce dzięki temu poznać kolejne "ekstremalne scenariusze", by lepiej przygotować się do premiery pełnej wersji produkcji.

Star Wars: Battlefront – walka Sojuszu Rebeliantów ze szturmowcami Imperium nadal trwa. - Beta Star Wars: Battlefront przedłużona o jeden dzień - wiadomość - 2015-10-12
Star Wars: Battlefront – walka Sojuszu Rebeliantów ze szturmowcami Imperium nadal trwa.

8 października rozpoczęły się otwarte beta testy wyczekiwanej strzelanki Star Wars: Battlefront na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC. Miały one zakończyć się dziś, ale studio DICE postanowiło przedłużyć je o jeden dzień, by: „odkryć ekstremalne scenariusze, co oznacza, że u niektórych graczy mogą wystąpić okazjonalne problemy, jak np. wyrzucenie z gry albo utrata połączenia”. Deweloper chce w ten sposób po prostu jak najlepiej przygotować się na premierę produkcji, która odbędzie się 17 listopada (dwa dni później w Polsce). Nie pozostaje nam więc nic innego, jak wykorzystać okazję i bawić się w becie Star Wars: Battlefront jeszcze przez kilkanaście godzin.

Beta testy Star Wars: Battlefront umożliwiają rozgrywkę w trybach Atak AT-AT na Hoth, Strefa zrzutu na Sullust oraz w ramach misji typu Przetrwanie na Tatooine. Podczas zabawy można osiągnąć maksymalnie 5 poziom postaci, ale statystyki i postępy nie zostaną przeniesione do pełnej wersji gry. Testy są dostępne dla wszystkich zainteresowanych na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC, a by dołączyć do zmagań, wystarczy pobrać odpowiedni plik z PlayStation Store, sklepu Xbox Games lub z platformy Origin.

Ostatnia aktualizacja: 2015-10-12

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront