Amazon wysyła kody do bety Battlefield 2042 mimo zmiany daty

Jeden z użytkowników Reddita podaje, że otrzymał kod do gry Battlefield 2042, pomimo przesunięcia premiery na 19 listopada.

Michał Ciężadlik

Amazon wysyła kody do bety Battlefield 2042 mimo zmiany daty.
Amazon wysyła kody do bety Battlefield 2042 mimo zmiany daty.

Pomimo przesunięcia premiery Battlefielda 2042 na 19 listopada nie wszyscy wzięli sobie nową datę do serca. Jeden z użytkowników Reddita twierdzi, że dziś rano otrzymał kod do gry wysłany ze strony Amazon, gdzie zakupił swój egzemplarz. Kod ma dawać wcześniejszy dostęp do bety BF 2042.

Dziś rano otrzymałem maila z kodem promocyjnym na moje zamówienie BF2042 na Amazonie. Kiedy zrealizowałem kod, okazało się, że jest on przeznaczony dla Battlefield 2042 Early Access Beta.

To dziwne, że wysyłają go teraz. Zastanawiam się, czy może to nastąpić w tym lub przyszłym tygodniu, ponieważ ich opisy produktów mówią: „Złóż pre-Order Battlefield 2042 na PC do 23 września 2021, aby odblokować wczesny dostęp do otwartej bety Battlefield 2042. Produkt musi zostać wysłany i sprzedany przez Amazona. Kody zostaną wysłane w ciągu 24 godzin od daty rozpoczęcia wczesnego dostępu.”

źródło: Reddit

Najprawdopodobniej oznacza to, że ktoś w Amazonie nie zważając na zmianę daty wysłał kody do bety poprzedzającej premierę. Póki co nie wiadomo, ile osób omyłkowo je otrzymało; z pewnością Amazon i EA będą musieli zająć się tą sprawą. Obecnie nie znamy daty kolejnych testów Battlefielda 2042, ale jeśli wierzyć Tomowi Hendersonowi, 6 października wystartuje Early Access, a dwa dni później beta otworzy swoje wrota dla pozostalych graczy.

Battlefield 2042 zadebiutuje 19 listopada 2021 roku. Gra zmierza na PC, PS4, PS5, Xboksa One oraz Xboksa Series X|S.

Battlefield 2042

Battlefield 2042

PC PlayStation Xbox
po premierze

Data wydania: 19 listopada 2021

Informacje o Grze
7.0

GRYOnline

3.5

Gracze

4.9

Steam

6.5

OpenCritic

OCEŃ
Oceny
Podobało się?

8

Michał Ciężadlik

Autor: Michał Ciężadlik

Do GRYOnline.pl dołączył w grudniu 2020 roku i od tamtej pory jest lojalny Newsroomowi, chociaż współpracował również z Friendly Fire, gdzie zajmował się TikTokiem. Półprofesjonalny muzyk, którego zainteresowanie rozpoczęło się już w dzieciństwie. Studiuje dziennikarstwo i swoje pierwsze kroki stawiał w radiu, lecz nie zagrzał tam długo miejsca. W grach obecnie preferuje multiplayer; w CS:GO spędził łącznie ponad 1100 godzin, w League of Legends prawdopodobnie drugie tyle, chociaż dobrą grą singlową również nie pogardzi.

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Akcji
2021-09-21
14:40

vorimenn Generał

vorimenn
😉

No i w czym problem? Dostaną kod, a zadziała po prostu wtedy gdy beta wystartuje.

Komentarz: vorimenn
2021-09-21
16:30

zanonimizowany1124218 Generał

Gównopost ?

Komentarz: zanonimizowany1124218
2021-09-21
17:19

Zarian001 Centurion

Czy wy naprawdę musicie robić artykuł o wszystkim co znaleźliście na reddicie?

Komentarz: Zarian001
2021-09-21
18:15

Meno1986 Senator

Meno1986

"Ktoś?"

Automat.

Komentarz: Meno1986
2021-09-21
21:23

Tasdeadman Generał

No umówili się, że dostarczą kody w takim terminie, od EA musieli je dostać wcześniej więc je mieli to z umowy się wywiązali. Klienci spełnili warunki promocji i dostali kody co nie da im nic, bo i tak nie użyją do póki beta nie wystartuje.

Komentarz: Tasdeadman

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl