Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 21 września 2021, 15:07

autor: Froozyy

Konkurs FRoSTA +20HP - wciąż czekamy na Wasze zgłoszenia konkursowe!

Przypominamy, że wciąż trwa konkurs tekstowy FRoSTA +20HP! Do wygrania konsola najnowszej generacji lub wybrana karta graficzna!

Przed nami ostatnie dni konkursu FRoSTA +20HP! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wysłali swoje prace, oraz za dotychczasowe zaangażowanie. Wielu z Was kreatywnie podeszło do zadania konkursowego, opisując posiłki wybranych bohaterów gry akcji niczym najlepsi szefowie kuchni. Czekamy na więcej Waszych odpowiedzi do 23 września włącznie!

Jeśli pierwszy raz słyszycie o konkursie i ominął Was poprzedni news, to usiądźcie wygodnie – poniżej przypomnienie, na czym polega zadanie.

Szczegółowe zasady konkursu

Konkurs FRoSTA +20HP to konkurs pisarski, w którym mamy dla Was następujące zadanie:

„Jaki posiłek FRoSTY byłby idealny dla bohatera gry akcji i zagwarantowałby mu +20 HP? Odpowiedź uzasadnij.”

Listę posiłków FRoSTY, które możecie podarować ulubionym postaciom, znajdziecie na stronie konkursowej w zakładce „Dania FRoSTY”. Jest w czym wybierać!

Przy zgłaszaniu swoich prac tekstowych musicie pamiętać, aby wykonać następujące kroki:

  • Praca nie może przekraczać limitu 1000 znaków (nie wliczając spacji) i powinna być podpisana Twoją ksywką z GRY-OnLine.pl.
  • Pracę konkursową należy przesłać w wiadomości e-mailowej na adres [email protected] w formie pliku .doc, .docx lub .txt. Mail należy zatytułować „Konkurs FRoSTY”.
  • Do wzięcia udziału w konkursie konieczne jest posiadanie konta na GRY-OnLine.pl. Darmowy profil możecie założyć na stronie: https://www.gry-online.pl/rejestracja.asp.
  • Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”), a także poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Ustawienia”).

Nagrody

W tym konkursie mamy dla Was jedną nagrodę, którą możecie wybrać spośród:

- konsoli PlayStation 5,

- konsoli Xbox Series X,

- konsoli Nintendo Switch,

- karty graficznej, której wartość w dniu wyboru przez laureata nie przekracza 2 700 zł brutto w sklepie internetowym x-kom.pl.

Konkurs FRoSTA +20HP - wciąż czekamy na Wasze zgłoszenia konkursowe! - ilustracja #1

Wszelkie szczegóły wraz z Regulaminem znajdziecie na stronie konkursowej: https://frosta.gry-online.pl/. Życzymy powodzenia i nie zapomnijcie, że na Wasze prace czekamy do 23 września włącznie!