Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 maja 2020, 10:30

autor: Daria "Pri" Bocheńska

Beta Artifact 2.0 – zapisy ruszą w przyszłym tygodniu

Valve pracuje nad dużymi zmianami w swojej karciance z 2018 roku, czyli Artifact, która nie odniosła specjalnego sukcesu, a nawet została nazwana porażką. Zapisy do wersji beta odświeżonego tytułu – Artifact 2.0 – ruszą w przyszłym tygodniu.

Nie tak dawno pisaliśmy o tym, że Valve nie zamierza porzucić swojej karcianki i przedstawiliśmy zmiany, które twórcy wprowadzą w Artifact 2.0. Wygląda na to, że deweloperzy chcą zapobiec kolejnej porażce i wysłuchać graczy – zapisy do bety mają ruszyć w przyszłym tygodniu.

Beta Artifact 2.0 – zapisy ruszą w przyszłym tygodniu - ilustracja #1
Zapisy do bety rozpoczną się w przyszłym tygodniu.

W poście – opublikowanym w poniedziałek – twórcy przyznają, że beta Artifact rozpoczęła się zbyt późno i trwała za krótko. Twierdzą, że tym razem zdecydowali się na inne podejście i będą stopniowo zapraszać graczy do zabawy, podczas gdy tytuł wciąż jest w trakcie prac. Niektóre opcje mają być w tym czasie wyłączone. Tryb turniejowy, tryb roboczy oraz tutorial nie będą dostępne.

Beta Artifact 2.0 – zapisy ruszą w przyszłym tygodniu - ilustracja #2
Czy duże zmiany, które czekają tytuł, pomogą go uratować?

Beta nie będzie otwarta dla każdego. Z początku w testach wezmą udział tylko zaproszone osoby, a priorytet będą mieli gracze, którzy zakupili Artifact najpóźniej 30 marca tego roku. Dostaną oni maila, przy pomocy którego zapiszą się do testów. System następnie wybierze losowo pierwszych uczestników bety spośród zgłoszonych osób. Według informacji dostępnych w sieci, wszystko to nastąpi jeszcze w tym miesiącu.

Jeżeli nie macie możliwości starać się o wcześniejszy dostęp do Artifact 2.0, a chcielibyście zobaczyć jak wygląda, to osoby, które wezmą udział w becie będą mogły streamować i nagrywać swoją rozgrywkę.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Poradnik do gry