Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 sierpnia 2021, 12:30

Battlefield 5 za darmo, ale tylko na określony czas

Na platformie Steam wystartował darmowy weekend z grą Battlefield 5. Przez najbliższe dwa dni każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić w akcji tę drugowojenną strzelankę od studia DICE, a jeśli przypadnie ona komuś do gustu, to do 8 września można zakupić ją po obniżonej cenie.

W ostatnich dniach w sieci pojawiła się plotka, że Battlefield V, czyli osadzona w realiach II wojny światowej odsłona słynnej serii FPS-ów, zostanie rozdana za darmo na Steam. Choć rewelacje te zostały szybko zdementowane, było w nich małe ziarno prawdy. Otóż produkcja studia DICE z 2018 roku faktycznie została udostępniona za darmo na platformie firmy Valve (w najbardziej podstawowej wersji), ale wyłącznie na najbliższy weekend, by każdy zainteresowany mógł sobie tę pozycję przetestować.

  1. Battlefield V na platformie Steam

Aby wziąć udział w darmowym weekendzie z Battlefieldem V na Steam, musicie wejść na jego kartę produktu (link znajdziecie powyżej). Następnie kliknijcie na przycisk „Zagraj”. Tytuł na najbliższe dwa dni zostanie przypisany do Waszych bibliotek. Teraz wystarczy, że pobierzecie niezbędne pliki i już możecie wejść do walki na polach bitew II wojny światowej.

Jeśli w trakcie testów Battlefield V przypadnie Wam do gustu, to możecie go obecnie zakupić w tzw. Definitive Edition (oferującej całą zawartość) na Steamie w całkiem atrakcyjnej cenie. Tytuł przeceniono bowiem aż o 90% i teraz trzeba na niego wydać 26,99 złotych. Promocja potrwa do 8 września. Co istotne, wszelkie postępy, jakie poczynicie w trakcie darmowego weekendu, zostaną przeniesione do zakupionej wersji gry.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że do 1 września istnieje jeszcze jeden sposób, by zdobyć swój egzemplarz Battlefielda V niewielkim kosztem. Musicie tylko posiadać aktywny abonament Prime Gaming. Dodatkowe szczegóły znajdziecie w tej wiadomości.

  1. Oficjalna strona gry Battlefield V
  2. Recenzja gry Battlefield 5 – świetne multi i słaba kampania
  3. Battlefield V – poradnik do gry

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej