Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 25 sierpnia 2021, 14:37

autor: hexx0

Battlefield 5 od jutra za darmo na Steamie? Tak sugeruje wiarygodna plotka [Aktualizacja]

Gra Battlefield 5 może jutro zostać udostępniona za darmo na Steamie. To jeszcze nic pewnego, ale informacja pochodzi z serwisu SteamDB i wydaje się być więcej niż prawdopodobna.

Aktualizacja:

Wygląda na to, że o darmowej kopii Battlefielda V na Steamie można zapomnieć. Serwis SteamDB poinformował bowiem, że wpis znaleziony w jego bazie danych był po prostu błędem i został usunięty. Cóż, szkoda. Przypominamy jednak, że tytuł wciąż można zgarnąć za darmo na Amazonie – szczegóły znajdziecie tutaj.

Battlefield 5 od jutra za darmo na Steamie? Tak sugeruje wiarygodna plotka [Aktualizacja] - ilustracja #1
Źródło: SteamDB.

Oryginalna wiadomość:

Nie należycie do grona abonentów Prime Gaming i nie możecie zgarnąć za darmo Battlefielda V? Możliwe, że mam dla Was dobrą wiadomość. Według informacji znalezionych w serwisie SteamDB strzelanka od EA DICE zostanie jutro udostępniona za darmo na Steamie. Jeśli rzeczywiście tak się stanie, produkcję prawdopodobnie będzie można odebrać od godziny 19:00. A kiedy ewentualna promocja dobiegnie końca? O tym dowiemy się jutro.

Battlefield 5 od jutra za darmo na Steamie? Tak sugeruje wiarygodna plotka [Aktualizacja] - ilustracja #2
Źródło: SteamDB.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.