Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 25 sierpnia 2021, 14:37

Battlefield 5 od jutra za darmo na Steamie? Tak sugeruje wiarygodna plotka [Aktualizacja]

Gra Battlefield 5 może jutro zostać udostępniona za darmo na Steamie. To jeszcze nic pewnego, ale informacja pochodzi z serwisu SteamDB i wydaje się być więcej niż prawdopodobna.

Aktualizacja:

Wygląda na to, że o darmowej kopii Battlefielda V na Steamie można zapomnieć. Serwis SteamDB poinformował bowiem, że wpis znaleziony w jego bazie danych był po prostu błędem i został usunięty. Cóż, szkoda. Przypominamy jednak, że tytuł wciąż można zgarnąć za darmo na Amazonie – szczegóły znajdziecie tutaj.

Battlefield 5 od jutra za darmo na Steamie? Tak sugeruje wiarygodna plotka [Aktualizacja] - ilustracja #1
Źródło: SteamDB.

Oryginalna wiadomość:

Nie należycie do grona abonentów Prime Gaming i nie możecie zgarnąć za darmo Battlefielda V? Możliwe, że mam dla Was dobrą wiadomość. Według informacji znalezionych w serwisie SteamDB strzelanka od EA DICE zostanie jutro udostępniona za darmo na Steamie. Jeśli rzeczywiście tak się stanie, produkcję prawdopodobnie będzie można odebrać od godziny 19:00. A kiedy ewentualna promocja dobiegnie końca? O tym dowiemy się jutro.

Źródło: SteamDB.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej