Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 marca 2013, 05:58

autor: Adrian Werner

Battlefield 4 - wyciekł zwiastun i pierwszy zestaw screenów

Do sieci wyciekł właśnie krótki zwiastun, który prawie na pewno pochodzi z Battlefield 4. Towarzyszyły mu trzy screeny.

Powoli opada kurz wywołany przez premierę Endgame, czyli ostatniego dodatku do Battlefield 3 i firma Electronic Arts szykuje się już do oficjalnego ujawnienia czwartej odsłony cyklu. Przez ostatnich kilka dni wydawca raczył nas kolejnymi skrawkami informacji oraz krótkimi filmowymi teaserami. Wydaje się jednak, że wyczekiwanie dobiegło właśnie końca, gdyż do sieci wyciekł krótki zwiastun w niskiej rozdzielczości oraz trzy screeny. Materiały te prawie na pewno pochodzą z Battlefield 4.

Prawdziwość filmiku potwierdza fakt, że Electronic Arts robi co może, aby usuwać kolejne pojawiające się mirrory. Możliwe więc, że powyższy materiał w pewnej chwili zniknie. Jeśli tak się stanie, to postaramy się go zastąpić wersją z alternatywnego źródła. Warto zwrócić uwagę na końcówkę zwiastuna. Dzięki zawartej tam informacji wiemy, że w chwili ujawnienia Battlefield 4 wydawca wypuści 17-minutowy zapis rozgrywki z tego projektu.

Battlefield 4 - wyciekł zwiastun i pierwszy zestaw screenów - ilustracja #1
Battlefield 4 - wyciekł zwiastun i pierwszy zestaw screenów - ilustracja #2
Battlefield 4 - wyciekł zwiastun i pierwszy zestaw screenów - ilustracja #3

Przypomnijmy, że prezentacja gry odbędzie się dzisiaj, podczas trwającej właśnie w San Francisco imprezy Game Developers Conference. Od pierwszych oficjalnych informacji dzielą nas już zatem tylko godziny.

Na razie nasza wiedza na temat Battlefield 4 jest wyjątkowo skromna. Wiadomo, że gra pozostanie wierna tradycjom cyklu i pozwoli na toczenie walk zarówno na lądzie oraz morzu, jak i w powietrzu. Ponownie otrzymamy rozbudowany tryb wieloosobowy, któremu towarzyszyć będzie kampania fabularna. Mamy jednak nadzieję, że drugi z tych elementów zostanie zrealizowany znacznie lepiej niż w przypadku trzeciej części. Warto też wspomnieć o niedawnych plotkach dotyczących bety. Według nich dostęp do testów otrzymają m.in posiadacze kont premium Battlefield 3.

  1. Oficjalna strona gry Battlefield 4
  2. Oficjalna strona firmy Electronic Arts
  3. Oficjalna strona studia DICE
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.