Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 marca 2013, 14:02

autor: Łosiu

Plotki o beta testach Battlefield 4 – dostęp dla posiadaczy konta premium Battlefield 3?

Na rosyjskojęzycznej stronie serwisu Origin, platformie firmy Electronic Arts służącej do dystrybucji gier, pojawiła się wzmianka o możliwości wzięcia udziału w planowanych beta testach gry Battlefield 4. Ma ona zostać udostępniona osobom posiadającym dostęp do usługi Battlefield 3 Premium.

Posiadacze kont premium w grze Battlefield 3 najprawdopodobniej otrzymają dostęp do beta testów gry Battlefield 4. Na stronie EA Origin przeznaczonej dla rosyjskojęzycznych graczy pojawiła się zakładka, która wzskazuje możliwość dołączenia się do beta testów najnowszej produkcji studia DICE.

Zrzut z ekranu gracza posiadającego konto premium BF3. - Battlefield 4 – dostęp do beta testów dla posiadaczy konta premium Battlefield 3? - wiadomość - 2013-03-25
Zrzut z ekranu gracza posiadającego konto premium BF3.

Informacja ta nie została jeszcze potwierdzona przez deweloperów z DICE. Jak dotychczas, jedyna oficjalna wiadomość mówiąca o dostępie do beta testów najnowszego Battlefielda dotyczyła tylko tych graczy, którzy złożyli pre-order innej gry EA – Medal of Honor Warfighter w edycji limitowanej. Jedakże pracownicy Electronic Arts zapowiedzieli wówczas, że nie wykluczają możliwości otrzymania własnego klucza w inny sposób.

Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że nowinka odkryta przez jednego z rosyjskich graczy nie jest zwykłym błędem systemu. Więcej informacji na ten temat otrzymamy już jutro, podczas oficjalnej konferencji prasowej EA DICE, która odbędzie się w San Francisco. Jak zapowiadają organizatorzy, podczas tego spotkania odkryte zostaną karty, które wprowadzą „Battlefielda w nową erę”.

Start beta testów BF4 zaplanowany został na jesień, a premiera gry na końcówkę biężącego roku.

Battlefield 4 – dostęp do beta testów dla posiadaczy konta premium Battlefield 3? - ilustracja #2