Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 marca 2023, 10:56

autor: Kamil Kleszyk

Przetestuj krytykowanego BF 2042 za darmo na Steam i oceń ostatnie zmiany

Czy ostatnie zmiany, jakie zaszły w Battlefield 2042 warte są naszych pieniędzy? Od teraz każdy pecetowy gracz może się o tym przekonać na własną rękę, bowiem jeszcze przez dwa dni popularna strzelanka dostępna jest do wypróbowania na Steamie całkowicie za darmo.

Źródło fot. Electronic Arts
i

Mimo – powiedzmy to sobie szczerze – umiarkowanych opinii na temat najnowszej odsłony serii strzelanek Electronic Arts, twórcy Battlefielda 2042 nie składają broni. Efektem tego są liczne poprawki i ulepszenia regularnie wprowadzane do gry.

Zmiany na lepsze

W zeszłym miesiącu powróciły utęsknione przez społeczność klasy. Ponadto wraz z rozpoczęciem czwartego sezonu tytuł wzbogacono o nową mapę, cztery bronie, transporter i zwiadowczynię wyposażoną w technologię zagłuszania.

Dzisiaj natomiast deweloperzy z DICE udostępnili graczom update 4.0.1, który wprowadza do gry m.in. rozmaite drobne ulepszenia/zmiany w rozgrywce i u specjalistów.

Za darmo to uczciwa cena

Na papierze brzmi to wszystko bardzo obiecująco, ale czy sprawdzi się w praktyce? O tym możemy przekonać się samodzielnie, ponieważ do 16 marca (tj. czwartku) Battlefield 2042 dostępny jest na Steamie całkowicie za darmo. Dwa dni wydają się być wystarczającym czasem do tego, by podjąć decyzję o ewentualnym zakupie gry. Jeśli zdecydujemy się wydać na nią nasze zaskórniaki, teraz zdobędziemy ją na Steamie w promocyjnej cenie wynoszącej 80,97 zł.

Gra na sentymencie

Przypomnijmy na koniec, że jakiś czas temu informowaliśmy, iż w piątym sezonie rozgrywek – który jest obecnie w produkcji – pojawi się mapa z Battlefielda 4.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej