Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2017, 10:24

autor: Góral

Battlefield 1 z darmową mapą Ofensywa Nivelle'a

Studio DICE w najbliższych dniach udostępni za darmo mapę Ofensywa Nivelle'a. Ponadto wkrótce otrzymamy Burzę na wschodzie – pierwszą Kampanię Operacji, opartą na zawartości z dodatku W imię cara.

Studio DICE poinformowało, że z początkiem listopada udostępni za darmo mapę Ofensywa Nivelle'a do gry Battlefield 1. Lokacja pozwala na rozgrywanie bitew pod Malmaison i Soupir podczas nocy. Do tej pory cieszyć mogli się nią tylko posiadacze przepustki sezonowej i wydanego w marcu bieżącego roku dodatku Nie przejdą. Oprócz tego deweloper ujawnił, że na dniach będziemy mogli zagrać w Burzę na wschodzie – pierwszą Kampanię Operacji, która połączy dwie Operacje z rozszerzenia W imię cara – Ofensywę Brusiłowa oraz Czerwony przypływ. Ma ona być dostępna dla posiadaczy rzeczonego dodatku oraz oczywiście dla graczy, którzy wykupili season passa.

Battlefield 1 – Ofensywa Nivelle'a to nocne starcie pod Malmaison i Soupir. - Battlefield 1 z darmową mapą Ofensywa Nivelle'a - wiadomość - 2017-11-02
Battlefield 1 – Ofensywa Nivelle'a to nocne starcie pod Malmaison i Soupir.
Battlefield 1 w skrócie:
  • strzelanka FPP na konsole PS4 i XOne oraz PC-ty;
  • deweloper udostępni za darmo mapę Ofensywa Nivelle'a;
  • wkrótce ukaże się Burza na wschodzie – pierwsza Kampania Operacji.

To nie wszystkie atrakcje czekające na fanów Battlefielda 1. W grudniu otrzymamy bowiem Niespokojne wody – trzecie płatne rozszerzenie, zawierające cztery nowe mapy, klasę elitarną Infiltrator, kolejne bronie itd. Ostatniego dodatku wchodzącego w skład przepustki sezonowej doczekamy się w marcu 2018 roku. Będzie to Apokalipsa, ale obecnie nie wiemy zbyt wiele na temat tego DLC.

Battlefield 1 dostępny jest na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Produkcja spotkała się z ciepłym przyjęciem. W ostatnim raporcie finansowym firma Electronic Arts wyjawiła, że strzelanka zgromadziła 23,5 miliona graczy, przy czym najpewniej chodzi o liczbę osób, które zalogowały się na serwery, a nie o ilość sprzedanych egzemplarzy.