Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 stycznia 2018, 10:41

autor: Góral

Battlefield 1 - wybrane mapy z dodatków dostępne w darmowym trialu

Studio DICE udostępni za darmo w dniach 16-22 stycznia część zawartości z trzech dodatków do gry Battlefield 1, w tym dwie pierwsze mapy z najnowszego rozszerzenia Niespokojne wody. Dodatkowo bezpłatnie rozdawana jest lokacja Prise de Tahure z DLC Nie przejdą.

Nowe atrakcje dla posiadaczy Battlefielda 1:
  • 16-22 stycznia – dwie pierwsze mapy z dodatku Niespokojne wody dostępne dla wszystkich;
  • w tym samym czasie udostępniona zostanie też część zawartości z wcześniejszych dodatków;
  • mapa Prise de Tahure z Nie Przejdą od dziś rozdawana za darmo.

Studio DICE poinformowało, że w dniach 16-22 stycznia wszyscy posiadacze gry Battlefield 1 będą mogli bawić się na dwóch pierwszych mapach z dodatku Niespokojne wody (Turning Tides) – Achi Baba i Cape Helles. Dodatkowo podczas wydarzenia otrzymamy dostęp do wybranych lokacji, trybów i broni z poprzednich rozszerzeń – Nie Przejdą (They Shall Not Pass) i W imię cara (In the Name of the Tsar). Uzyskane podczas eventu postępy zostaną zachowane, ale tylko, jeżeli skusicie się na zakup przepustki sezonowej. To jednak nie koniec niespodzianek, gdyż od dziś mapa Prise de Tahure z Nie Przejdą jest darmowa dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry.

Połowa map z dodatku Niespokojne wody do ogrania za darmo w najbliższych dniach. - Battlefield 1 - wybrane mapy z dodatków dostępne w darmowym trialu - wiadomość - 2018-01-16
Połowa map z dodatku Niespokojne wody do ogrania za darmo w najbliższych dniach.

Przypominamy, że dodatek Niespokojne wody ukazał się w grudniu 2017 roku. Deweloper wypuścił jednak tylko dwie pierwsze mapy. Pozostałą zawartość, czyli lokacje Zeebrugge i Heligoland Bight, sterowiec klasy C oraz komandosów Royal Marines Imperium brytyjskiego otrzymamy wkrótce.

Oprócz tego fani gry mogą liczyć na jeszcze jeden dodatek, zatytułowany Apokalipsa (Apocalypse). Szczegóły na jego temat nie są znane. Na razie wiadomo jedynie, że rozszerzenie pozwoli wziąć udział w „najkrwawszych bitwach I wojny światowej”.