Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lutego 2017, 20:04

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Battlefield 1 - informacje o dodatkach, darmowym weekendzie i promocji

Pod koniec dnia firma Electronic Arts postanowiła wyjawić kilka informacji o dodatkach do strzelanki Battlefield 1. Ponadto poinformowano o nadchodzącym darmowym weekendzie z grą i przygotowano promocję na tę i inne produkcje.

Battlefield 1 - informacje o dodatkach, darmowym weekendzie i promocji - ilustracja #1

DICE zdradziło kilka informacji o nadchodzących dodatkach do strzelanki Battlefield 1. O Nie przejdą (premiera w marcu) wiemy już od dłuższego czasu, ale oprócz niego otrzymamy także trzy inne rozszerzenia. Poniżej wklejamy ich opisy z przesłanej wiadomości prasowej:

  • W imię cara. Dołącz do armii rosyjskiej i przenieś się na największy front Wielkiej Wojny. Szarżuj z legendarnymi rosyjskimi huzarami podczas ofensywy Brusiłowa w Galicji. Bierz udział w starciach na skutym lodem archipelagu i walcz w zaśnieżonych wąwozach zdradzieckiej Przełęczy Łupkowskiej;
  • Niespokojne wody. Bierz udział w zaciętej wojnie morskiej z udziałem nowej jednostki pływającej - niszczyciela. Zwyciężaj z pomocą nowych sterowców morskich, dołącz do szalonego ataku na Zeebrugge i szturmuj plaże w pierwszych dniach desantu na Gallipoli;
  • Apokalipsa. Weź udział w najbardziej krwawych bitwach I wojny światowej. Przejmuj kontrolę nad terenem, korzystając z zabójczego uzbrojenia powstałego wskutek desperacji i chęci przełamania impasu. W tym dodatku zejdziesz prosto do piekła i poznasz największe koszmary Wielkiej Wojny. Przygotuj się na apokalipsę.

Niestety firma nie podała nawet przybliżonych terminów premiery, więc na razie musi nam wystarczyć to, co jest.

Darmowy weekend

Od 3 do 5 marca na konsoli Xbox One (wymagany abonament Xbox Live Gold) będzie można pograć w Battlefielda 1 za darmo. W opublikowanym komunikacie napisano, że sprawdzimy zarówno multiplayer, jak i „wojenne opowieści dla jednego gracza”. Z kolei na PC-tach znajdziecie 10-godzinną wersję trial, dostępną do pobrania w dniach 3-6 marca. Będzie można pobawić się w czterech trybach wieloosobowych na pięciu mapach oraz w dwóch kampaniach.

Promocja

Battlefield 1, wraz z innymi grami ze stajni Electronic Arts, można obecnie kupić w promocji na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach. Wydawca przygotował specjalną stronę, z której dostaniecie się do wyprzedaży na poszczególnych platformach sprzętowych.