Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2021, 21:31

autor: Qskan

Zawartość patcha do Baldur’s Gate 3 zostanie pokazana w przyszłym tygodniu

Deweloperzy z Larian Studios ogłosili kolejną odsłonę eventu Panel from Hell, na którym zaprezentowany zostanie nowy patch do Baldur’s Gate 3, które obecnie znajduje się we wczesnym dostępie.

W SKRÓCIE:
  1. Larian Studios zapowiedziało event Panel from Hell pokazujący zawartość nowego patcha do Baldur’s Gate 3.
  2. Wydarzenie ma odbyć się 8 lipca o 20:00 na Twitchu. Obiecano, że będzie to „interaktywne doświadczenie”.

Larian Studios odpowiedzialne za Baldur’s Gate 3 zapowiedziało nowy Panel from Hell, czyli wydarzenie, na którym zostanie nam zaprezentowana zawartość znajdująca się w patchu nr 5. Gra cały czas tkwi na etapie wczesnego dostępu i usprawniana jest na bieżąco. Ostatnia duża aktualizacja miała miejsce w lutym tego roku, kiedy dodana została klasa druida.

Panel Baldur’s Gate 3 odbędzie się na oficjalnym koncie Larian Studios na Twitchu 8 lipca o godz. 20 czasu polskiego (11AM PT).

Dołącz do nas 8 lipca i weź udział w interaktywnej przygodzie, podczas której poznasz zawartość nowego patcha do Baldur's Gate 3, w pierwszym LarPG od Larian. Przybędziemy do Was na żywo (choć nie wszyscy wyjdziemy żywi) z zamku Gravensteen, a Wy pomożecie nam stworzyć tę przygodę.

Co zostanie zaprezentowane podczas panelu? Póki co nie wiadomo, ale z okrągłych zdań padających z ust deweloperów można wnioskować, że dostaniemy interaktywne wydarzenie, podczas którego widzowie będą mieli wpływ na przebieg zdarzeń. Nie wiemy też, co zaprezentowany patch będzie zawierał oraz czy zostanie od razu wprowadzony do gry. Larian Studios nie mówi w tym przypadku o konkretnej dacie; zamiast tego użyte zostało wyrażenie „już wkrótce”. Deweloperzy przy okazji ostrzegają, że po wprowadzeniu nowej aktualizacji gracze utracą swój postęp zdobyty w poprzednich wersjach gry. Jeżeli nie chcecie stracić Waszego progresu, na karcie Baldur’s Gate 3 na Steamie dowiecie się, jak tego uniknąć.

Przypomnijmy, że Baldur’s Gate 3 znajduje się we wczesnym dostępie od października 2020 r. Twórcy szacują, że właściwa premiera powinna nastąpić w przyszłym roku, ale nie ma żadnych konkretów co do dokładnej daty debiutu RPG od Larian Studios.