Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 stycznia 2020, 15:07

autor: Froozyy

Bad Boys 4 i Skarb narodów 3 w produkcji

Dobre przyjęcie filmu Bad Boys for Life zaowocowało nieoficjalną wiadomością, że Chris Bremner, odpowiedzialny za scenariusz najnowszej odsłony serii, będzie pracował także nad jej czwartą częścią. Co więcej, dowiedzieliśmy się, że również on napisze scenariusz do Skarbu narodów 3.

Bad Boys for Life zaliczyło udany debiut. - Bad Boys 4 i Skarb narodów 3 w produkcji - wiadomość - 2020-01-19
Bad Boys for Life zaliczyło udany debiut.

Bad Boys for Life, czyli kontynuacja filmu Bad Boys II z 2003 roku, 17 stycznia trafiła do kin w Stanach Zjednoczonych (w Polsce zadebiutuje dopiero 24 stycznia). Już na otwarciu produkcja poradziła sobie nieźle i zebrała dobre oceny od krytyków. Tym samym w serwisie Hollywood Reporter pojawiła się informacja o tym, że Chris Bremner, który pracował przy najnowszej części serii, napisze również scenariusz do jej czwartej odsłony. Obecnie nie wiadomo nic więcej na ten temat, ale najprawdopodobniej w głównych rolach ponownie wystąpią Martin Lawrence oraz Will Smith.

Co więcej, serwis Hollywood Reporter podaje, że Chris Bremner napisze także scenariusz do Skarbu narodów 3. Natomiast za produkcję odpowiedzialny będzie Jerry Bruckheimer we współpracy z wytwórnią Disney. Niestety obecnie nie znamy konkretnych szczegółów na temat filmu. Pierwsza część pojawiła się w 2004 roku, a druga w 2007. W obu w rolę główną wcielił się Nicolas Cage, nie wiadomo jednak, czy pojawi się również w trzeciej odsłonie.