Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2021, 11:32

Otwarte beta-testy Back 4 Blood już niedługo; znamy szczegóły

Studio Turtle Rock zapowiedziało kolejne testy gry Back 4 Blood. Ich częścią będzie kilkudniowa otwarta beta.

TESTY BACK 4 BLOOD:
  • testy zamknięte dla osób z pre-orderami: 5-9 sierpnia 2021 roku,
  • otwarta beta: 12-15 sierpnia 2021 roku.

Poznaliśmy konkrety o następnych beta-testach Back 4 Blood, czyli kooperacyjnej strzelanki autorów Left 4 Dead. Wydarzenie zostanie podzielone na dwie fazy. Pierwsza obejmie osoby z pre-orderami. Zabawa ruszy 5 sierpnia o godzinie 21:00 czasu polskiego i dobiegnie końca cztery dni później. Na oficjalnej stronie można również zarejestrować się na ten etap bez zakupy gry w przedsprzedaży, ale nie gwarantuje to dostępu – tylko niektóre zgłoszone osoby otrzymają zaproszenia.

Druga faza testów przybierze postać otwartej bety, która wystartuje 12 sierpnia (również o 21:00) i potrwa do 16 sierpnia. W obu etapach w zabawie będą mogli wziąć udział posiadacze pecetów oraz konsol Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S i PlayStation 5.

W trakcie beta-testów sprawdzimy dwie mapy z kooperacyjnej kampanii PvE. Do tego dojdzie tyle samo poziomów z trybu PvP Swarm. Będziemy mogli pokierować pięcioma postaciami ludzkimi (z ośmiu, które znajdziemy w pełnej wersji) oraz sześcioma typami zombiaków (Bruiser, Retch, Hocker, Exploder, Crusher i Stinger). Do naszej dyspozycji oddane zostanie całe uzbrojenie i wszystkie przedmioty. Nie zabraknie również możliwości sprawdzenia Fortu Hope, czyli lokacji pełniącej w grze rolę huba dla graczy.

Co ważne, beta pozwoli przetestować opcję cross-play, umożliwiającą wspólną zabawę posiadaczom różnych platform sprzętowych.

Przypomnijmy, że pełna wersja gry zadebiutuje 12 października tego roku. Od momentu rynkowego debiutu Back 4 Blood będzie dostępne w Game Passie, zarówno na konsolach Xbox One i Xbox Series X/S, jak i na pecetach z systemem Windows 10.

  1. Strona internetowa Back 4 Blood
  2. Strona internetowa Turtle Rock Studios