Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2021, 10:34

Back 4 Blood ozłocone. Dzisiaj startuje open beta

Firma Warner Bros. Games poinformowała, że gra Back 4 Blood została ukończona. Ponadto dzisiaj ruszy otwarta beta.

Firma Warner Bros. Games poinformowała, że gra Back 4 Blood osiągnęła złoty status. Oznacza to, że prace nad nią zostały ukończone i raczej nie musimy obawiać się żadnych opóźnień (casus Cyberpunka 2077 był rzadkim wyjątkiem od tej reguły).

Przypomnijmy, że Back 4 Blood zadebiutuje 12 października tego roku na PC, PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 5 i Xboksie Series X/S. Gra studia Turtle Rock od dnia premiery dostępna będzie w ramach abonamentu Game Pass, zarówno na pecetach, jak i konsolach firmy Microsoft.

Osoby zainteresowane Back 4 Blood nie muszą jednak czekać dwa miesiące na sprawdzenie tej produkcji. Dzisiaj o 21:00 czasu polskiego ruszy bowiem otwarta beta gry. Potrwa ona do 16 sierpnia do godziny 21:00.

W zabawie wezmą udział posiadacze wszystkich platform sprzętowych, na które zmierza ta produkcja. Co ważne, dostępna ma być opcja cross-play, pozwalająca na wspólne rozgrywki użytkownikom różnych sprzętów.

W trakcie otwartej bety przetestujemy dwa poziomy z kooperacyjnej kampanii PvE oraz dwie mapy przeznaczone do rywalizacji PvP (przeciwko innym graczom). Będziemy mogli pokierować pięcioma postaciami ludzkimi (z ośmiu, które znajdą się w pełnej wersji gry) oraz sześcioma typami zombie. Dostępne mają być również wszystkie typy uzbrojenia i przedmiotów.

Na grę czeka wiele osób. W szczytowym momencie ubiegłotygodniowych zamkniętych testów w Back 4 Blood na Steamie bawiło się ponad 100 tysięcy graczy jednocześnie. Pre-order produkcji był również największym bestsellerem minionego tygodnia w serwisie studia Valve.

  1. Strona internetowa Back 4 Blood
  2. Strona internetowa Turtle Rock Studios