Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2019, 12:04

Baby Yoda trafił do The Sims 4

Baby Yoda podbił nie tylko serca fanów Gwiezdnych wojen. Postać pojawiła się także w grze The Sims 4. Od teraz każdy szanujący się Sim może mieć w domu figurkę małego Yody.

Też oszaleliście na punkcie małego Yody? - Baby Yoda trafił do The Sims 4 - wiadomość - 2019-12-13
Też oszaleliście na punkcie małego Yody?

Ekspansja Baby Yody na sieć trwa w najlepsze. Bohater zaprezentowany w serialu The Mandalorian doczekał się ogromnej liczby memów i fanartów, zapowiedziane zostały także figurki kolekcjonerskie i zabawki. Okazuje się, że urocza postać trafiła też do gry The Sims 4 i to nie w formie modyfikacji, ale oficjalnego produktu. W dziele studia Maxis przyjęła formę statuetki, którą można kupić w trybie budowania. Mały Yoda jest dostępny dzięki ostatniej łatce, choć nie został wymieniony na liście zmian.

Baby Yoda upiększy każdy salon. Źródło: Maxis / EA
Baby Yoda upiększy każdy salon. Źródło: Maxis / EA

Oficjalnie serialowy bohater nazywany jest po prostu Dzieckiem (The Child), jednak przylgnął do niego pseudonim „Baby Yoda”. Wszystko przez to, że należy do tej samej rasy, co jeden z największych mistrzów Jedi w uniwersum Gwiezdnych wojen. Jego replikę w grze można kupić za niewielką kwotę 504 simoleonów. Teraz pozostaje nam czekać na mod, dzięki któremu Baby Yoda stanie się grywalny. Zapewne i on pojawi się w The Sims 4, być może za sprawą wiernych fanów Star Wars.

Serial The Mandalorian trafił na platformę Disney+ w zeszłym miesiącu i zbiera bardzo pozytywne opinie. Nic więc dziwnego, że wykorzystać to postanowiła firma Electronic Arts, która posiada prawa do marki Gwiezdne wojny oraz The Sims 4 i postanowiła połączyć te dwa światy.

  1. Wszystko o The Sims 4
  2. The Sims 4 - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona internetowa serialu The Mandalorian