Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 grudnia 2019, 12:33

Zobacz nowy fragment filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Do sieci trafił kolejny oficjalny klip z filmu Gwiezdne wojny: Skywalker - Odrodzenie. Filmik jest o tyle intrygujący, że zawiera bardzo istotną informację na temat fabuły dziewiątego epizodu.

Oczekiwanie na debiut dziewiątego epizodu Star Wars powoli dobiega końca. Jednak dla niektórych sześć dni pozostałych do premiery to być może zbyt długo, by wytrwać na pojedynczym fragmencie z listopada. Te osoby może ucieszyć kolejny fragment z filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie udostępniony przez Disneya. Uprzedzamy jednak, że zdradza on intrygujące informacje na temat nadchodzącego obrazu. Jeśli więc niemiłe Wam spoilery, zalecamy nieoglądanie materiału oraz nieczytanie następnego akapitu. W przeciwnym wypadku klip znajdziecie tutaj.

Głosy w głowie Kylo Rena zdają się być dziwnie znajome. - Zobacz nowy fragment filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie - wiadomość - 2019-12-13
Głosy w głowie Kylo Rena zdają się być dziwnie znajome.

Filmik skupia się na spotkaniu (?) Kylo Rena z tajemniczymi postaciami. Choć nie widzimy ich na ekranie, fani powinni poznać w nich Dartha Vadera (przemawiającego głosem Jamesa Earla Jonesa) oraz Snoke’a (Andy’ego Serkisa), jak również imperatora Palpatine’a wraz z jego motywem przewodnim autorstwa Johna Williamsa. Tego ostatniego mogliśmy usłyszeć już na wcześniejszych zwiastunach. Czy jednak to rzeczywiście oni, co wydaje się zupełnie nieprawdopodobne? Dowiemy się po premierze filmu. Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie trafi do polskich kin 19 grudnia.