Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 stycznia 2022, 14:51

Avatar: Reckoning - zapowiedziano MMORPG w realiach filmowej serii

Zapowiedziano oparte na filmowej licencji strzelankowe MMORPG Avatar: Reckoning. Gra zmierza na urządzenia mobilne i zaoferuje misje fabularne dla pojedynczego gracza, rozgrywki kooperacyjne oraz potyczki PvP.

AVATAR: RECKONING W SKRÓCIE:
  1. Deweloper: Archosaur Games
  2. Wydawca: Tencent
  3. Gatunek: strzelankowe MMORPG
  4. Platformy: iOS, AND
  5. Termin premiery: 2022 r.

Firma Tencent zapowiedziała grę Avatar: Reckoning, czyli oparte na licencji popularnej filmowej marki mobilne MMORPG z mocnymi elementami strzelanki.

Informacje na temat projektu są dosyć skromne. Wiemy, że zmierza na urządzenia z systemami iOS i Android, a premiera nastąpi w tym roku. Nie ujawniono modelu biznesowego, ale praktycznie pewne jest, że będzie to produkcja free-to-play.

Avatar: Reckoning ma pozwolić nam zwiedzić nieznane wcześniej regiony w uniwersum marki. Poznamy nowe klany natywnej Pandory rasy Na’vi, zmierzymy się z wojskami korporacji RDA i napotkamy obce zwierzęta, które mają zapierać dech w piersiach.

Avatar: Reckoning - zapowiedziano MMORPG w realiach filmowej serii - ilustracja #1
Na razie udostępniono jedynie grafiki koncepcyjne z gry. Na zapis rozgrywki i screeny przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Gra zaoferuje fabularne przygody dla pojedynczego gracza, misje kooperacyjne oraz potyczki PvP, w których zmierzymy się z innymi graczami.

Nad Avatar: Reckoning pracuje studio Archosaur Games, które ma na koncie takie produkcje mobilne jak World of Kings czy Naval Creed.

Warto na koniec przypomnieć, że to nie jedyna nadchodząca produkcja oparta na tej licencji. Znane z serii Tom Clancy’s The Division studio Massive Entertainment tworzy obecnie grę akcji Avatar: Frontiers of Pandora, która zmierza na pecety oraz konsole.

  1. Oficjalna strona Avatar: Reckoning
  2. Archosaur Games – strona oficjalna
  3. Tencent – strona oficjalna