Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSAND
Okładka Avatar: Reckoning (iOS)
OkładkaAvatar: Reckoning (iOS)

Avatar: Reckoning

Avatar: Reckoning to strzelankowe MMO oparte na filmowej licencji. Gra oferuje misje fabularne dla pojedynczego gracza, kooperacyjne wyzwania oraz potyczki PvP przeciwko innym graczom.

Akcji | science fiction | PvP | PvE | MMORPG | filmy | MMO | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Avatar: Reckoning Premiera

2023

iOS AND

Avatar: Reckoning to MMORPG z mocnymi elementami strzelanki. Gra korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio Archosaur Games, które ma na koncie takie produkcje mobilne, jak World of Kings czy Naval Creed.

Fabuła

Zgodnie z tytułem, gra oparta na licencji popularnej filmowej marki. Akcja toczy się na Pandorze, czyli księżycu gazowego giganta w układzie Alfa Centauri, zamieszkanym przez rasę humanoidalnych istot znanych jako Na’vi. Ludzkość przybywa w to miejsce w celu zdobycia niezwykle cennego surowca w postaci unobtainium.

Avatar: Reckoning pozwala nam zwiedzić nieznane wcześniej regiony Pandory. W trakcie zabawy poznajemy nowe klany rasy Na’vi, walczymy z wojskami korporacji RDA i napotykamy fantastyczne obce zwierzęta.

Mechanika

Avatar: Reckoning to gra łącząca elementy strzelanki oraz gatunku MMO. Podczas zabawy eksplorujemy Pandorę, wykonujemy zadania, rozwijamy postać oraz przede wszystkim walczymy z hordami nieprzyjaciół.

Gra oferuje fabularne przygody dla pojedynczego gracza, misje kooperacyjne oraz potyczki PvP, w których możemy zmierzyć się z innymi graczami.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Avatar: Reckoning: 16+

iOS
AND