Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka Tom Clancy's The Division: Resurgence (AND)
OkładkaTom Clancy's The Division: Resurgence (AND)

Tom Clancy's The Division: Resurgence

Darmowa odsłona popularnego cyklu gier akcji TPP od Ubisoftu, stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych. W Tom Clancy’s The Division Resurgence wracamy do pogrążonych w chaosie Stanów Zjednoczonych, by zapewnić obywatelom lepsze życie.

Akcji | TPP | zagraj za darmo | postapokalipsa | elementy RPG | TPS | kooperacja | strzelanki | Role-playing shooter | looter shooter

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tom Clancy's The Division: Resurgence Premiera

2025

AND iOS

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Gry podobne do Tom Clancy's The Division: Resurgence

Ashfall

Avatar: Reckoning

Doom 3: BFG Edition

Tom Clancy’s The Division Resurgence to mobilna odsłona cyklu gier akcji TPP The Division, opracowana i wydana przez firmę Ubisoft wyłącznie na urządzenia z systemami Android i iOS. Tak jak w poprzednich odsłonach serii, nacisk położono na taktyczne strzelanie, fabułę oraz zdobywanie coraz potężniejszego wyposażenia. Produkcja jest dystrybuowana w modelu free-to-play.

Fabuła

Akcja Tom Clancy’s The Division Resurgence została osadzona w otwartym świecie – w miejskiej scenerii wzorowanej na współczesnych Stanach Zjednoczonych, a konkretnie na Nowym Jorku. Kraj przeżywa kryzys po epidemii groźnego wirusa, która spowodowała chaos i doprowadziła do upadku rządu.

W konsekwencji na ulicach pojawiło się wiele wrogich mieszkańcom ugrupowań; zarówno tych znanych z poprzednich gier z serii, jak i zupełnie nowych. Zadaniem gracza – wcielającego się w agenta Strategicznego Wydziału Wewnętrznego (ang. Strategic Homeland Division, SHD) – jest rozprawienie się z nimi i pokonanie ich przywódców. Musi on również przywrócić porządek, chronić cywilów i zapewnić obywatelom szansę na lepsze życie.

Na swojej drodze gracz spotyka także wiele unikalnych postaci oraz kilku starych znajomych. Obecność tych ostatnich sprawia, że choć fabuła Tom Clancy’s The Division Resurgence jest zupełnie nowa i stanowi zamkniętą całość, to pozwala spojrzeć w nieco innym świetle na historię opowiedzianą w poprzednich odsłonach cyklu.

Mechanika

Wrogie frakcje kierowane są przez AI. Można stawić im czoło w pojedynkę lub w trybie kooperacji, ramię w ramię z innymi graczami. W dowolny z tych dwóch sposobów da się przejść nie tylko poszczególne misje, ale również całą kampanię fabularną.

Istotnym jej elementem – jak na grę typu looter shooter przystało – jest także zbieranie, wytwarzanie, modyfikowanie i ulepszanie ekwipunku oraz broni. Co więcej, zdobywając kolejne poziomy doświadczenia, zyskuje się dostęp do nowych specjalizacji. Oferują one unikatowe uzbrojenie i gadżety, które mogą przechylić szalę w starciach z wrogami. Zmiana wybranej specjalizacji jest możliwa w dowolnym momencie zabawy.

Kwestie techniczne

Tom Clancy’s The Division Resurgence zostało zaprojektowane w taki sposób, aby gracz mógł doświadczyć na urządzeniu mobilnym pełni tego, co oferują „duże” odsłony serii The Division. Odpowiednio dostosowano więc m.in. sterowanie i interfejs (HUD) gry. Jednocześnie produkcja oferuje wysokiej jakości realistyczną oprawę graficzną.

Ostatnia modyfikacja 18 lipca 2024

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Tom Clancy's The Division: Resurgence: 16+

AND
iOS