Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 stycznia 2018, 08:07

Atak Dragon Ball FighterZ. Top 10 Steam (14 - 20 stycznia)

Nic nie jest w stanie zagrozić PUBG. Nawet Dragon Ball FighterZ, który jest jedną z nowości ubiegłego tygodnia na platformie cyfrowej dystrybucji Steam. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką hitów na komputerach PC.

Gracze najwyraźniej sądzą, że tydzień bez PUBG na pierwszym miejscu byłby tygodniem straconym, wobec czego od blisko dziesięciu miesięcy sytuacja w ścisłej czołówce bestsellerów Steama nie zmienia się ani na jotę. Gra wciąż sprzedaje się jak woda na środku Sahary i niewykluczone, że w jeszcze w tym roku nie będzie w stanie wystarczająco nasycić rynku. Co prawda mamy dopiero jego początek, ale wróżenie w tym przypadku nie wymaga posiadania licencji ukończenia szkoły wróżbity Macieja. Wystarczy licentia poetica. Na miejscu drugim uplasował się arcyciekawy „rogalik” rozgrywany ze wsparciem kart, czyli Slay the Spire, a oczko niżej znajdziemy logiczne Human: Fall Flat.

They Are Billions - strategia czasu rzeczywistego, o której w ciągu kilku ostatnich tygodni było wyjątkowo głośno - tym razem musi zadowolić się dopiero piątą pozycją. Ciekawie przedstawia się druga połowa pierwszej dziesiątki. Otwiera ją lubiane i uznane Divinity: Original Sin II, ale już na miejscu ósmym (i dziewiątym, ponieważ produkcja ta sprzedawana jest w kilku edycjach) mamy nowość w postaci Dragon Ball FighterZ. Listę zamyka druga ze świeżynek, a jest nią survivalowa podwodna przygoda zatytułowana Subnautica.

Dragon Ball FighterZ - Atak Dragon Ball FighterZ. Top 10 UK (14 - 20 stycznia) - wiadomość - 2018-01-22
Dragon Ball FighterZ

1.

Playerunknown’s Battlegrounds

2.

Slay the Spire

3.

Human: Fall Flat

4.

Counter-Strike: Global Offensive

5.

They Are Billions

6.

Divinity: Original Sin II

7.

Grand Theft Auto V

8.

Dragon Ball FighterZ

9.

Dragon Ball FighterZ

10.

Subnautica