Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 listopada 2020, 10:01

Assassin’s Creed: Valhalla z premierową łatką; Ubisoft doda cenioną funkcję

Ubisoft zdradził, kiedy dokładnie będziemy mogli zagrać w Assassin’s Creed: Valhalla. Pochwalono się także premierową aktualizacją, która doda do gry cenioną przez fanów funkcję.

W SKRÓCIE:
  1. Assassin’s Creed: Valhalla otrzyma premierową aktualizację.
  2. Poza poprawkami błędów wprowadzi ona do gry „The Codex”, czyli bazę danych poświęconą tej produkcji.

Assassin’s Creed: Valhalla otrzyma łatkę w dniu premiery, która wprowadzi do gry poprawki w balansie oraz uzupełni zawartość w tytule Ubisoftu. Francuski wydawca zdradził także, kiedy gra zostanie odblokowana u osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe cyfrowej wersji.

Jak widzicie na powyższej grafice, Assassin’s Creed: Valhalla dostępne jest w pre-loadzie na PC i Xboksach od wczoraj, a wersja na PS4 pojawi się już jutro o godzinie 00:01 lokalnego czasu. Tytuł będziemy mogli uruchomić i w niego zagrać 10 listopada. Podział na platformy wygląda następująco:

  • Ubisoft Connect - 00:01 CET
  • Epic Games Store - 17:00 CET
  • Xbox One/Series X|S - 00:01 CET
  • PS4 - 00:01 CET
  • Google Stadia - 00:01 CET

Firma Ubisoft ujawniła także zawartość premierowej aktualizacji Assassin’s Creed: Valhalla do wersji 1.0.2. Poprawki skupią się na balansie gry, usprawnieniu wydajności i połataniu błędów w zadaniach oraz samej rozgrywce.

Assassin’s Creed: Valhalla z premierową łatką; Ubisoft doda cenioną funkcję - ilustracja #2

Gra zostanie uzupełniona o dodatkową zawartość. Udostępnione zostaną dodatkowe paczki językowe oraz „The Codex”, czyli ogromna baza danych o grze. W niej zapoznamy się z historią świata, bohaterami głównymi i pobocznymi oraz miejscami. Funkcja dostępna będzie w zakładce z samouczkami.

  1. Oficjalna strona gry Assassin’s Creed: Valhalla
  2. Grałem w AC Valhalla – Assassin's Creed podąża drogą Kratosa, z Grecji na daleką północ