Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 maja 2017, 18:28

autor: Góral

Assassin’s Creed: Origins (Empire) - wyciekł screen z rozgrywki?

Na forum Reddit opublikowano screen pochodzący najwidoczniej z nadchodzącej gry Assassin’s Creed: Origins (Empire).

Zaledwie przed dwoma dniami otrzymaliśmy porcję niepotwierdzonych informacji dotyczących nowej odsłony cyklu Assassin's Creed, a tu już dziś chyba doczekaliśmy się screena z rozgrywki. Na forum Reddit zamieszczono widoczne poniżej zdjęcie i to właściwie tyle, gdyż firma Ubisoft nie zabrała głosu w tej sprawie. Jak jednak zauważono w serwisie Gamesradar+, tarcza i strój postaci pokrywają się ze screenem sprzed kilku miesięcy, pochodzącym ponoć z nowego Assassin's Creeda.

Nowy Assassin's Creed – dzisiejszy screen… - Assassin’s Creed: Origins (Empire) - wyciekł screen z rozgrywki? - wiadomość - 2017-05-09
Nowy Assassin's Creed – dzisiejszy screen…

O Assassin’s Creed: Origins (do niedawna jeszcze Empire) krążą plotki od dłuższego czasu. Z ostatnich doniesień wynika, że osadzoną w starożytnym Egipcie (i ponoć częściowo w Grecji) przygodę będziemy śledzić z perspektywy dwóch postaci (kobiety i mężczyzny). Gra ma być mniej liniowa niż poprzedniczki, posiadać system rozwoju postaci i przypominać nieco słynne RPG The Elder Scrolls V: Skyrim. Ponadto w produkcji ponownie pojawią się wykorzystywane do podróży statki i łodzie, co wydaje się potwierdzać dzisiejszy screen.

Jak zwykle w takich przypadkach uprzedzamy, że nie są to oficjalne informacje, więc ostatecznie rzeczywistość może je mocno zweryfikować. Najbliższa ku temu okazja będzie miała miejsce w przyszłym miesiącu podczas konferencji firmy Ubisoft na targach E3.

…i ten sprzed kilku miesięcy.
…i ten sprzed kilku miesięcy.