Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 maja 2017, 18:28

autor: Góral

Assassin’s Creed: Origins (Empire) - wyciekł screen z rozgrywki?

Na forum Reddit opublikowano screen pochodzący najwidoczniej z nadchodzącej gry Assassin’s Creed: Origins (Empire).

Zaledwie przed dwoma dniami otrzymaliśmy porcję niepotwierdzonych informacji dotyczących nowej odsłony cyklu Assassin's Creed, a tu już dziś chyba doczekaliśmy się screena z rozgrywki. Na forum Reddit zamieszczono widoczne poniżej zdjęcie i to właściwie tyle, gdyż firma Ubisoft nie zabrała głosu w tej sprawie. Jak jednak zauważono w serwisie Gamesradar+, tarcza i strój postaci pokrywają się ze screenem sprzed kilku miesięcy, pochodzącym ponoć z nowego Assassin's Creeda.

Nowy Assassin's Creed – dzisiejszy screen… - Assassin’s Creed: Origins (Empire) - wyciekł screen z rozgrywki? - wiadomość - 2017-05-09
Nowy Assassin's Creed – dzisiejszy screen…

O Assassin’s Creed: Origins (do niedawna jeszcze Empire) krążą plotki od dłuższego czasu. Z ostatnich doniesień wynika, że osadzoną w starożytnym Egipcie (i ponoć częściowo w Grecji) przygodę będziemy śledzić z perspektywy dwóch postaci (kobiety i mężczyzny). Gra ma być mniej liniowa niż poprzedniczki, posiadać system rozwoju postaci i przypominać nieco słynne RPG The Elder Scrolls V: Skyrim. Ponadto w produkcji ponownie pojawią się wykorzystywane do podróży statki i łodzie, co wydaje się potwierdzać dzisiejszy screen.

Jak zwykle w takich przypadkach uprzedzamy, że nie są to oficjalne informacje, więc ostatecznie rzeczywistość może je mocno zweryfikować. Najbliższa ku temu okazja będzie miała miejsce w przyszłym miesiącu podczas konferencji firmy Ubisoft na targach E3.

…i ten sprzed kilku miesięcy.
…i ten sprzed kilku miesięcy.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Assassin's Creed Origins

Assassin's Creed Origins