Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 maja 2020, 08:27

autor: Adrian Werner

Assassin's Creed 2, Rayman Legends i Child of Light za darmo

Ruszyła promocja pozwalająca ponownie otrzymać za darmo Assassin's Creed II, Child of Light oraz Rayman Legends, czyli trzy wyśmienite gry wydane przez firmę Ubisoft.

Assassins Creed 2, Rayman Legends i Child of Light za darmo - ilustracja #1
Niedawna zapowiedź Assassin's Creed: Valhalla może zainspirować wielu graczy do przypomnienia sobie legendarnej już drugiej części cyklu.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, firma Ubisoft wystartowała z promocją, która pozwala za darmo zdobyć pełne wersje kilku pecetowych produkcji tego wydawcy. Oferta objęła trzy pozycje - Assassin's Creed II, Child of Light oraz Rayman Legends.

Jest to powtórka akcji z kwietnia i marca, więc zorganizowano ją głównie dla osób, które przegapiły poprzednie okazje. Zainteresowanym doradzamy pośpiech, gdyż oferta pozostanie ważna tylko do 5 maja do godziny 20:00 czasu polskiego.

  1. Assassin’s Creed 2 w Ubisoft Store
  2. Child of Light w Ubisoft Store
  3. Rayman Legends w Ubisoft Store

Tradycyjnie przypominamy, że jeśli dodacie udostępnione za darmo tytuły do swojej biblioteki gier na Uplay, to produkcje pozostaną Wasze na zawsze, nawet gdy promocja dobiegnie końca.

  1. Assassin's Creed II - recenzja gry na PC
  2. Recenzja gry Rayman Legends - fenomenalna platformówka staje się jeszcze lepsza

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.