Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 kwietnia 2020, 15:28

Assassin’s Creed 2 od dziś za darmo w Uplay [Aktualizacja]

Analityk firmy Niko Partners Daniel Ahmad poinformował, że francuska firma Ubisoft zaoferuje dziś graczom kolejny prezent na platformie Uplay. Będzie to druga odsłona serii Assassin’s Creed. Podarek ma zachęcić ludzi do pozostania w domu w związku z pandemią koronawirusa.

AKTUALIZACJA: Daniel Ahmad nie pomylił się. Właśnie oficjalnie ruszyło rozdawnictwo Assassin’s Creed II. By odebrać darmową kopię gry, wystarczy, że udacie się pod ten adres lub włączycie aplikację Uplay i klikniecie w stosowny komunikat w górnej części okna. Akcja potrwa do 17 kwietnia.

Assassin’s Creed 2 od dziś za darmo w Uplay [Aktualizacja] - ilustracja #1
Assassin’s Creed II dla każdego.

Daniel Ahmad, analityk firmy Niko Partners, poinformował na Twitterze, że od dziś na platformie Uplay będzie można za darmo dodać do swojej kolekcji drugą część serii Assassin’s Creed. Prezent będzie oferowany w ramach akcji mającej zachęcić graczy do pozostania w domu w związku z pandemią koronawirusa. Będziemy mogli też nabyć taniej kolejne odsłony omawianego cyklu, w których wcielamy się w tego samego bohatera – Ezio Auditore. Mowa oczywiście o Assassin’s Creed Brotherhood oraz Assassin’s Creed Revelations.

  1. Assassin’s Creed – strona oficjalna
  2. Uplay – strona oficjalna
  3. Assassin’s Creed II – poradnik
  4. Assassin's Creed II - recenzja gry na PC