Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 kwietnia 2020, 15:55

autor: Froozyy

Fanka Marvela zbudowała realistyczny pancerz Iron Mana

Kilka dni temu w sieci zrobiło się głośno o cosplayerce, która stworzyła bardzo realistyczny strój Iron Mana. Jej przyjaciółka pochwaliła się efektem prac na Twitterze, a wpis szybko zyskał uznanie fanów. Obecnie dziewczyna pracuje nad kolejną wersją stroju.

Fanka Marvela zbudowała realistyczny pancerz Iron Mana - ilustracja #1
Robi wrażenie? / źródło: kanał YouTube – Insider.

Kilka dni temu na forum reddit poświęconemu ludziom tworzącym przeróżne niesamowite rzeczy, które najłatwiej opisać jako „nie z tej Ziemi”, pojawił się wpis o 20-letniej cosplayerce Kiarze, która stworzyła bardzo realistyczny strój Iron Mana (a dokładnie jego wersję Mark VII). Zazwyczaj chwaliła się ona efektami pracy na swoim TikToku oraz Instagramie, ale jej przyjaciółka postanowiła podzielić się tym ostatnio także na Twitterze, dzięki czemu omawiany pancerz Iron Mana trafił do znacznie szerszej widowni.

Widoczny strój został zaprojektowany oraz stworzony (z pianki EVA, a później własnoręcznie pomalowany) w całości przez nią. Zaprezentowany został na tegorocznym Chicago Comic Con. Kiara samodzielnie wykonała wszystkie techniczne elementy, w tym ruchomą maskę hełmu. Co warto zaznaczyć, nie jest to pierwszy tego typu projekt cosplayerki, ale przyznała, że najnowszy strój jest zdecydowanie najwygodniejszy z wszystkich zbudowanych przez nią do tej pory.

Fanka Marvela zbudowała realistyczny pancerz Iron Mana - ilustracja #2
Kiara w stroju Iron Mana na Chicago Comic Con.

Obecnie dziewczyna pracuje nad kolejnym strojem, tym razem będzie to wersja Mark XLII, a jego elementy zostaną stworzone przy pomocy drukarki 3D. O postępie prac nad nim Kiara informuje na swoim Instagramie oraz kanale YouTube, gdzie pojawił się już pierwszy materiał z tworzenia nowego hełmu. Możecie go zobaczyć poniżej.