Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 31 marca 2020, 19:03

autor: "Vergil"

Rayman Legends od dziś za darmo w Uplay [aktualizacja]

Firma Ubisoft udostępniła za darmo kolejny tytuł. Za pośrednictwem platformy Uplay można zdobyć grę Rayman Legends i jak to zwykle bywa, należy się pospieszyć, gdyż promocja jest ograniczona czasowo.

AKTUALIZACJA:

Jak poinformował francuski wydawca w informacji prasowej, w „nadchodzących dniach i tygodniach” będzie miał dla nas więcej darmowych gier oraz wersji trial. Wśród udostępnionych pozycji znajdziemy między innymi reprezentantów marek Assassin's Creed oraz Just Dance. Informacje o aktualnych promocjach mają na nas czekać na specjalnej stronie internetowej.

Firma Ubisoft udostępniła za darmo kolejną (po Child of Light) produkcję. Tym razem padło na grę Rayman Legends, którą od dzisiaj do 3 kwietnia wszyscy chętni mogą dodać do swojej kolekcji na platformie Uplay.

By tego dokonać, należy przejść pod ten adres, zalogować się na swoje konto i kliknąć w przycisk „Get it for free”. Dalej nie pozostaje nam nic innego, jak pobrać omawiany tytuł i rozpocząć zabawę. Drugim sposobem jest odbiór gry przez klienta Uplay.

Rayman Legends od dziś za darmo w Uplay - ilustracja #1
Zabawa w Rayman Legends to doskonały sposób na rozładowanie emocji podczas przedłużającego się pobytu w domu.
  1. Rayman Legends za darmo w Ubisoft Store
  2. Recenzja gry Rayman Legends - fenomenalna platformówka staje się jeszcze lepsza