Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2020, 09:35

autor: Adrian Werner

Arnold Schwarzenegger jako grywalna postać w Predator Hunting Grounds

Do sieciowej gry akcji Predator: Hunting Grounds wkrótce dołączy sam Arnold Schwarzenegger. Będziemy mogli pokierować postacią Dutcha z klasycznego filmu oraz odsłuchać taśmy audio z narracją aktora.

Arnold Schwarzenegger jako grywalna postać w Predator Hunting Grounds - ilustracja #1
Aktor ponownie wcieli się w rolę Dutcha.
W SKRÓCIE:
  1. 26 maja ukaże się aktualizacja z taśmami audio zawierającymi narrację Schwarzeneggera;
  2. tego samego dnia zadebiutuje płatne DLC, które pozwoli wcielić się w granego przez aktora Dutcha;
  3. dodatek zaoferuje również wcześniejszy dostęp do nowego uzbrojenia.

Studio Illfonic Games poinformowało, że do gry Predator: Hunting Grounds wkrótce dołączy sam Arnold Schwarzenegger. Aktor wcieli się w Dutcha, czyli w tę samą postać, którą zagrał w filmie Predator z 1987 roku. Użyczy on bohaterowi zarówno głosu, jak i wyglądu. Będzie on jednak wyraźnie starszy niż w kinowym przeboju.

Schwarzenegger zostanie wprowadzony do produkcji 26 maja tego roku. Tego dnia ukaże się aktualizacja oraz płatne DLC. Patch wzbogaci grę o taśmy audio, za pomocą których poznamy losu Dutcha po wydarzeniach z filmu. Gracze mający ochotę na wcielenie się w bohatera będą musieli kupić dodatek. To rozszerzenie zaoferuje także karabin QR5 Hammerhead oraz nowy nóż. Obie bronie zostaną potem udostępnione za darmo reszcie graczy w czerwcu tego roku.

Arnold Schwarzenegger jako grywalna postać w Predator Hunting Grounds - ilustracja #2
W planach są przynajmniej cztery płatne dodatki. Każdemu z nich towarzyszyć będą aktualizacje.

Wprowadzenie Arnolda Schwarzeneggera do tej produkcji nie jest specjalnym zaskoczeniem. W marcu pojawiły się doniesienia, że aktor podłożył głos w grze. Nie podano wtedy tytułu, ale większość fanów typowała właśnie Predator: Hunting Grounds.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że to pierwszy występ aktora w grze od czasu wydanego w 2003 roku Terminatora 3: Rise of the Machines Co prawda jego podobiznę mogliśmy zobaczy np. w zeszłorocznym dodatku Terminator T-800 do Mortal Kombat 11, ale Arnold nie użyczył głosu tej postaci.

Przypomnijmy, że Predator: Hunting Grounds ukazał się 24 kwietnia tego roku. Produkcja jest dostępna na PC oraz PlayStation 4 i oferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

  1. Oficjalna strona gry