Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2013, 19:17

autor: Olek

ArmA III – pierwszy epizod kampanii ukaże się w tym miesiącu

Studio Bohemia Interactive ujawniło garść szczegółów dotyczących pierwszego z trzech epizodów planowanej kampanii do gry ArmA III. Survive ukaże się 31 października jako darmowy dodatek typu DLC.

Survive - pierwszy epizod kampanii trybu jednoosobowego do gry ArmA III. - ArmA III – pierwszy epizod kampanii ukaże się w tym miesiącu - wiadomość - 2013-10-10
Survive - pierwszy epizod kampanii trybu jednoosobowego do gry ArmA III.
ArmA III: Survive DLC
  1. producent: Bohemia Interactive
  2. wydawca: Bohemia Interactive
  3. termin premiery: 31 października 2013 r.
  4. platforma sprzętowa: PC

Jeszcze przed premierą gry ArmA III deweloperzy ze studia Bohemia Interactive zapowiedzieli, że miłośnicy trybu jednoosobowego będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Tę jednak wynagrodzi im podzielona na trzy epizody kampania, która wydana zostanie w formie darmowych dodatków typu DLC. Pierwszy z nich – Survive ukaże się 31 października, czyli o dwa tygodnie później niż początkowo zakładano.

Rozszerzenie pozwoli wcielić się w rolę Bena Kerry'ego, żołnierza będącego członkiem misji pokojowej NATO na obszarze basenu Morza Śródziemnego. Tłem wydarzeń będzie stopniowe wycofywanie się sił pod przywództwem Stanów Zjednoczonych, które przez kilka lat pilnowały przestrzegania warunków rozejmu. Ich miejsce błyskawicznie zajmują oddziały frakcji CSAT, co sprzyja wybuchowi konfliktu.

Deweloperzy pod wodzą Jay'a Crowe'a zapewniają, że na fabule kampanii trybu jednoosobowego się nie skończy. Rozszerzenie Survive wprowadzi także szereg dodatkowych elementów do edytora, w tym nowe rodzaje uzbrojenia, animacje, obiekty 3D oraz moduły skryptowe. Wszystko to pozwoli twórcom modyfikacji na jeszcze większą swobodę w przygotowywaniu nowych map i scenariuszy.

ArmA III – pierwszy epizod kampanii ukaże się w tym miesiącu - ilustracja #3Warto przypomnieć, że ArmA III to trzecia, pełnoprawna odsłona cyklu militarnych strzelanin z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPS). Produkcja korzysta z zaawansowanego silnika Real Virtuality 4, zapewniającego znakomitej jakości oprawę audiowizualną gry.

  1. Oficjalna strona internetowa gry ArmA III
  2. Recenzja gry ArmA III - wizualnie piękna, ale pozbawiona treści
  3. Gramy w Arma III - Związek pełen zobowiązań