Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2017, 08:07

autor: Przemysław Zamęcki

ARK: Survival Evolved razy trzy. Top 10 Steam (10 - 16 grudnia)

PUBG prowadzi przedświąteczną sztafetę i nic nie wskazuje na to, aby jego dominacja miała być zagrożona przez kolejne tygodnie. Tymczasem po długim okresie ciszy przypomniała o sobie gra ARK: Survival Evolved.

Playerunknown’s Battlegrounds nadal jest poza zasięgiem konkurencji i na tydzień przed świętami bożonarodzeniowymi pozostaje ulubioną grą pecetowców. Na drugie miejsce wskoczyło Grand Theft Auto V, a na trzecim znalazła się przepustka sezonowa dla gry ARK: Survival Evolved. Dinozaury w ubiegłym tygodniu sprzedawały się na tyle dobrze, że do pierwszej dziesiątki bestsellerów Steama trafił także dodatek, jak i podstawowa wersja produkcji Studio Wildcard. Zainteresowaniem cieszy się także przepustka sezonowa do Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, które wkrótce rozpocznie trzeci sezon rozgrywek. Na liście pojawiły się też aż trzy nowości. Strategia czasu rzeczywistego They Are Billions, w której stawiamy czoła zombiakom opanowującym nasze kolonie, Fallout 4 VR i wydana po raz pierwszy na pecetach i konsolach ósmej generacji Okami HD - nietuzinkowa przygodówka akcji z białym wilkiem i farbkami w roli głównej.

ARK: Survival Evolved razy trzy. Top 10 Steam (10 - 16 grudnia) - ilustracja #1

1.

Playerunknown’s Battlegrounds

2.

Grand Theft Auto V

3.

ARK:Survival Evolved Season Pass

4.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege - Year 3 Pass

5.

ARK: Aberration - Expansion Pack

6.

They Are Billions

7.

Fallout 4 VR

8.

ARK: Survival Evolved

9.

Okami HD

10.

Getting Over it with Bennett Foddy

Przemysław Zamęcki

Przemysław Zamęcki

Grał we wszystko na wszystkim. Fan retro gratów i gier w pudełkach, które namiętnie kolekcjonował. Spoczywaj w pokoju przyjacielu - 1978-2021

więcej