Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2021, 14:21

Oceny Apex Legends na Steamie coraz gorsze; winowajcą stan techniczny gry

Coraz gorszy stan techniczny Apex Legends znajduje swoje odzwierciedlenie w opiniach, jakie gra zbiera na Steamie. Społeczność jest bezlitosna i krytyka zaczyna przeważać nad pozytywnymi głosami.

W SKRÓCIE:
  1. Problemy techniczne Apex Legends doprowadziły do tego, że sentyment w kierunku gry zmienił się na negatywny.

Apex Legends od dłuższego czasu zmaga się z ciągłymi problemami technicznymi, co ma odbicie w ocenie, która widnieje przy grze na platformie Steam. Społeczność graczy jest już zmęczona jej kondycją i daje temu upust w recenzjach, które spadły do poziomu „mieszane”.

Co jest najczęściej powtarzanym zarzutem ze strony ludzi? Fatalny stan techniczny Apexa: ciągnące się od dawna kłopoty ze stabilnością serwerów, ciągłe wieszanie się gry i wyrzucanie z rozgrywki. Każda aktualizacja, zamiast rozwiązać problemy, przynosi kolejne. Myli się ten, kto zasugeruje, że głosy krytyki płyną od „świeżaków”. Wystarczy zerknąć na listę negatywnych recenzji, by zobaczyć, że zdecydowana większość pochodzi od ludzi mających setki przegranych godzin.

Oceny Apex Legends na Steamie coraz gorsze; winowajcą stan techniczny gry - ilustracja #1
Jedna z wielu recenzji krytykujących stan techniczny Apex Legends.

Studio Respawn Entertainment jakiś czas temu zabrało głos w sprawie notorycznych kłopotów z serwerami. Przygotowano nawet i wypuszczono poprawkę, która miała temu zaradzić, ale jak się okazuje – niewiele uległo zmianie. Niektórzy sugerują, że oglądamy początek końca tej produkcji. Choć sam jestem daleki od tego typu stwierdzeń, to mimo wszystko potrafię zrozumieć zaniepokojenie społeczności.

  1. Oficjalna strona gry Apex Legends
  2. Apex Legends – poradnik do gry