Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 grudnia 2018, 14:18

autor: Adrian Werner

Anthem - świeży gameplay i nowy zwiastun gry studia BioWare

Studio BioWare zorganizowało stream, na którym pokazało obszerne fragmenty rozgrywki z projektu Anthem. Wypuszczono również nowy zwiastun gry.

ANTHEM W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: BioWare
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PS4, PC, XONE
  5. Data premiery: 22 lutego 2019 r.

Jeszcze ponad dwa miesiące dzielą nas od premiery Anthem, czyli sieciowej strzelanki studia BioWare. Osoby czekające na ten tytuł zainteresować powinien zapis streama zorganizowanego przez deweloperów.

Materiał trwa pięćdziesiąt minut, ale większość z tego poświęcono na omówienie różnych mechanizmów rozwoju, w tym przede wszystkim ulepszania pancerzy typu Javelin, którymi posługiwać się będą gracze podczas misji. Filmik zawiera również prawie 18-minutowy zapis rozgrywki. Pokazywany gameplay zarejestrowano na bazie wersji alfa gry, ale daje on dobre pojęcie o tym, co zaoferuje ten tytuł.

Studio BioWare wypuściło również nowy zwiastun Anthem zatytułowany Legion Świtu. Koncentruje się on na tle fabularnym gry oraz zapowiada specjalne wydanie w postaci Edycji Legionu Świtu, która zaoferuje zestaw unikalnych zbroi, dodatkowy typ uzbrojenia oraz dostęp do dema przed premierą.

Przypomnijmy, że Anthem powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Na wszystkich trzech platformach gra zaoferuje polską wersję językową. Produkcja ukaże się 22 lutego 2019 roku.

Warto na koniec wspomnieć, że ruszyły już zamknięte testy Anthem. Ich uczestnicy musieli podpisać umowy poufności, zakazujące im udostępniania materiałów z gry. Jeden z nich mimo to próbował streamować rozgrywkę, za co zapłacił utratą całej swojej biblioteki gier na platformie Origin.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Wszystko o Anthem