Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release 11 bit studios S.A. Press Release 29 sierpnia 2012, 13:00

Anomaly Warzone Earth dziś debiutuje na konsoli PlayStation 3

Anomaly to mieszanka akcji i strategii, w której gracz buduje własny oddział pancerny i prowadzi go do zwycięstwa nad wrogimi maszynami.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Anomaly - zdobywca kilku solidnych nagród i wyróżnień - dostępna już jest w Europie za cenę 8.99 Euro, naładowana gameplayem, który podbił serca miłośników akcji i strategii oraz ekskluzywnym dla PS3 trybem lokalnym co-op. W tym trybie można także używać nowej jednostki - Chainera - i zmierzyć się z nowym typem wroga - Disablerem. W Ameryce gra pojawi się 11 września.

Anomaly to mieszanka akcji i strategii, w której gracz buduje własny oddział pancerny i prowadzi go do zwycięstwa nad wrogimi maszynami, tworzy własną taktykę na Mapie Taktycznej i zmienia ją w dowolnym momencie, kiedy tylko ma ochotę przechytrzyć pozaziemskich najeźdźców. Gracz sam uczestniczy w bitwach jako Dowódca wspierając pancerne wojska w akcji z pomocą Specjalnych Zdolności.

Po więcej informacji zapraszam na nasze kanały Twitter, Facebook, Youtube i stronę gry: http://www.anomalythegame.com